کد خبر: 748220 A

فرماندار آستارا:

فرماندار شهرستان آستارا گفت: بهداشت و سلامت در این شهرستان باید با گفتمان عمومی و فرهنگ سازی، توسعه یابد و مشارکت سازمان های مردم نهاد در این رابطه ضروری است.

به گزارش ایلنا از آستارا، حسن رستم زاد به مناسبت روز جهانی بهداشت در دیدار با کارکنان شبکه بهداشت و درمان آستارا در این اداره بیان داشت: دولت تدبیر و امید برنامه های خوبی جهت ارتقاء کمی و کیفی نظام سلامت داشته و اقدامات انجام گرفته در تکمیل بیمارستان 132 تختخوابی آستارا گواه آن است.

وی اضافه کرد: عملیات ساخت بیمارستان شهر لوندویل به زودی آغاز خواهد شد و تامین پزشک متخصص و تجهیز بیمارستان 132 تختخوابی از برنامه های حوزه بهداشت و درمان است.

فرماندار آستارا گفت: تجهیز و راه اندازی بیمارستان به تنهایی کیفیت حوزه سلامت را ارتقاء نخواهد داد و باید زمینه ماندگاری متخصصان بهداشت و درمان را در آستارا فراهم کنیم.

رستم زاد اظهار کرد: فعالیت بیش از 20 خانه بهداشت در روستاها نقش مهمی در ارائه خدمات درمانی به مردم دارد و باید خدمات حوزه سلامت دولت در آستارا، بیش از گذشته احساس شود.

فرماندار آستارا فعالیت‌های ماموران بهداشت‌محیط در تعطیلات نوروز را مثبت ارزیابی کرد و تداوم نظارت بر بهداشت اماکن عمومی را خواستار شد.
تعطیلات نوروز دولت سلامت شبکه بهداشت و درمان فرهنگ سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر