کد خبر: 745205 A

مدیرعامل آبفای گیلان تاکید کرد:

رئیس هیأت مدیره آبفای گیلان لزوم ارتقاء کیفیت بهداشت آب شرب استان را متذکر شد و گفت: باید از ظرفیت مرکز خدمات غیرحضوری و ارتباطات مردمی۱۲۲ استفاده بهینه انجام گیرد.

به گزارش ایلنا از رشت، حسینی مدیرعامل آبفای گیلان گفت: عملیات کاهش آب بدون درآمد بویژه در شهر رشت باید مستمر باشد، تکلیف انشعابات آب و فاضلاب روستایی مشخص و ادامه نشت یابی در شهرهای بزرگ ادامه یابد، دقت اندازه گیری و بهسازی منابع تولید آب ارتقاءواز منابع تولیداستفاده حداکثری شود.

رئیس هیأت مدیره آبفای گیلان همچنین لزوم ارتقاء کیفیت بهداشت آب شرب استان را متذکر شد و گفت: باید از ظرفیت مرکز خدمات غیرحضوری و ارتباطات مردمی۱۲۲ استفاده بهینه انجام گیرد و مدیران در مباحث درآمدی، پیگیری انشعابات غیرمجاز، کوتاه تر شده زمان جلسات و برگزاری جلسات بعد از اقامه نماز ظهر و عصر دخالت وح ضور موثر داشته باشند.

وی با تاکید به تشویق همکاران به انجام فرایض دینی حضور مؤثر معاونین و مدیران در نمازهای جماعت را خواستار شد و ادامه داد: انتظار است تفویض اختیارات صورت گرفته به مناطق کاملا رعایت شود و فعالیت ها مستندسازی و به دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی برای تولید اخبارارائه گردد.

مشتری مداری، رعایت نظم و انضباط و تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام و رعایت ایمنی در کارها از وظایف مهم و کاربردی مجموعه مدیران و کارکنان شرکت بود که حسینی بر آن تاکید داشت.

آب و فاضلاب خدمت رسانی درآمد روابط عمومی نماز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر