کد خبر: 736279 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد گیلان خبرداد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برگزاری آزمون متقاضیان تأسیس آموزشگاه‌های آزاد هنری در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، فیروز فاضلی اظهار کرد: این آزمون، ساعت ١١ صبح چهارشنبه پانزدهم اسفندماه جاری برای ٤٤ نفر از متقاضیان تأسیس آموزشگاه‌های آزاد هنری در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر گیلان واقع در میدان مصلی، روبروی رستوران خانواده برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ١٥ نفر از متقاضیان را بانوان و ٢٩ نفر را آقایان تشکیل می‌دهند، افزود: همچنین از این میان ١٨ نفر متقاضی تأسیس آموزشگاه آزاد تجسمی، ٢١ نفر موسیقی و ٥ نفر نمایش هستند.

فاضلی با اشاره به برگزاری آزمون متقاضیان تأسیس آموزشگاه‌های آزاد هنری در دو مرحله نظری (کتبی) و عملی (مصاحبه تخصصی)، تصریح کرد: متقاضیانی که حد نصاب نمره آزمون کتبی را کسب نمایند، برای شرکت در مرحله سنجش تخصصی دعوت خواهند شد.

وی اضافه کرد: اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی و زمان مصاحبه تخصصی این عزیزان، از روز سه‌شنبه ٢١ اسفند بر روی تارنمای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به آدرس https://gilan.farhang.gov.ir قرار خواهد گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پایان خاطرنشان کرد: استان گیلان دارای ٢٣٩ آموزشگاه آزاد هنری شامل ١٣٥ آموزشگاه تجسمی، ١٢ سینمایی، ٨٥ موسیقی و ١٢ آموزشگاه نمایش است.

فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهنگ و هنر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مصاحبه موسیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر