کد خبر: 725352 A

علوی در دیدار رئیس‌کنگره ۸۰۰۰ شهید گیلان عنوان کرد:

رئیس شورای شهر رشت گفت: در سال جاری با وجود محدودیت های موجود در حد توان و ظرفیت خود جهت برگزاری کنگره ها مشارکت خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا از رشت، ​دیدار رئیس شورای شهر رشت با رئیس ستاد کنگره ۸۰۰۰ شهید استان گیلان برگزار شد.

سید امیر حسین علوی در این دیدار اظهار داشت: از سال ۹۴ تا سال ۹۶ به دلیل ارتقای درآمد مجموعه شهرداری برنامه های مناسبتی قابل توجه ای برگزار شد، لیکن در حال حاضر به علت شرایط نامطلوب اقتصادی، شهرداری در انجام طرح های مد نظر خود در حوزه های مختلف با چالش جدی روبرو است.
 
وی با تاکید بر این موضوع که به دلیل دغدغه مندی اعضای شورای شهر و مدیران شهری در کنگره های گذشته، همواره شاهد مشارکت پررنگ شورای شهر و شهرداری بودیم. در سال جاری نیز با وجود محدودیت های موجود در حد توان و ظرفیت خود جهت برگزاری کنگره ها مشارکت خواهیم داشت.
 
رئیس شورا با اشاره به این موضوع که نمادهای شهدا باید عظمت شهدای ما را به رخ بکشد بر لزوم اجرای ایده‌های نوین جهت جذب نسل جدید به فرهنگ شهدا و ارائه کارهای کیفی در این حوزه تاکید کرد.
 
رئیس ستاد کنگره ۸۰۰۰ شهید استان گیلان از همراهی و مشارکت مجموعه شورای شهر در برگزاری کیفی این کنگره در سال‌های اخیر تقدیر کرد.
 
سرهنگ جوادی برگزاری این کنگره ها را در راستای نشر فرهنگ ایثار و شهادت دانست و با اشاره به اجرای طرح هایی همچون انجمن راویان که تنها منحصر به گیلان است، گیلان را استان پیشگام در این عرصه دانست.
 
وی با ذکر این مطلب که اقدامات فرهنگی در حوزه شهدا با هماهنگی و همکاری و تعامل مطلوب بین دستگاه‌های متولی فرهنگ در استان گیلان و همینطور سازمان فرهنگی اجتماعی و سازمان سیما، منظر و فضای شهری شهرداری صورت می گیرد، از همه متولیان حوزه فرهنگ تقدیر کرد.
 
سجاد محجوب، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای شهری شهرداری رشت نیز یکی از اولویت سال آینده سازمان را تعویض تابلوهای شهدا و نوسازی آنها با طرحی خاص که متناسب با معابر خواهد بود، برشمرد.
حضرت فاطمه دهه فجر شورای شهر شهرداری مد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر