کد خبر: 686893 A

فرماندار ماسال خطاب به مدیران شهرستانی:

فرماندار ماسال در نشستی مشترک با مدیران شهرستانی و جمعی از انبوه سازان شهرستان ماسال، وضعیت صنعت انبوه سازی در ماسال را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش ایلنا از ماسال، در این جلسه که با حضور فرماندار، شهردار و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد، مشکلات مختلف پیش روی انبوه سازان، از سوی نمایندگان آنان مطرح شد.

در این نشست، انبوه سازان مشکلات پیش روی خود را به صورت مورد به مورد برای مدیران مطرح کرده و راه حل‌های پیش‌رو در تسهیل برطرف کردن آنها موارد مورد بررسی قرار گرفت.

محمد جواد عامر در این جلسه گفت: انبوه‌سازان قشر انکار‌ناپذیر و تاثیر‌گذار جامعه هستند که تقویت آنها موجب تقویت اقتصاد جامعه و حل مشکل مسکن آنها خواهد بود. 

فرماندار ماسال افزود: این قشر امروزه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند، بسیاری از قوانین کشوری بوده و در سطوح شهرستان قابل پیگیری نیست، اما هدف ما از برگزاری چنین جلساتی تسریع در مراحل اداری و برداشتن موانع پیش روی این عزیزان است.

وی در این راستا از مدیران ادارات شهرستان خواست، از تمام امکانات و ابزار خود  برای تسریع در روند پاسخگویی به انبوه سازان استفاده کنند. 

نماینده عالی دولت در شهرستان ماسال گفت: در شرایط فعلی ادارات و شهرداریها نیز با محدودیتهایی مواجه هستند و تعامل آنها با انبوه سازان می تواند به نفع کل جامعه باشد.

در پایان این نشست مقرر شد: این جلسات به صورت ماهانه در شهرداری و هر سه ماه یکبار با حضور فرماندار برگزار شود.

 

اقتصاد شهرداری صنعت مشکلات ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر