کد خبر: 683819 A

سید جلال سید محمدی تاکید کرد:

سومین نشست کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان گیلان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از رشت، در این نشست سید جلال سید محمدی سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات گیلان از اقدامات صورت گرفته درباره بهسازی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و نیز بهسازی خوابگاه‌ها و امورصنفی دانشجویان تقدیر کرد.

وی با اشاره به نقش مراکز آموزش عالی و دیگر موسسات آموزشی در اعتلای علمی کشور اظهار داشت: این مراکز می توانند توسعه فرهنگی را نیز در جامعه پدیدار کنند.

سیدمحمدی بر ضرورت توجه به امکانات زیرساختی در حوزه آموزش تاکید کرد و افزود: با تلاش و پیگیری‌های به‌عمل آمده از سوی مدیران دستگاه های ذیربط امروز دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و خوابگاه‌های دانشجویی گیلان از وضعیت مطلوبی برخوردار هستند.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت‌جویی در امور ترویجی باید به عنوان یک اصل مهم مورد توجه قرار گیرد زیرا موجب بهبود روند فعالیت‌ها و بهره‌گیری از توان فکری دیگر افراد می شود.

سیدمحمدی شناخت نیازمندی دانشجویان و تلاش برای رفع آن را گامی در جهت بالندگی ایران اسلامی خواند و بیان داشت: اساتید، معلمان، دانشجویان و دانش‌آموزان به‌عنوان لایه بزرگترین اجتماعی بیشترین نقش را در آبادانی و توسعه پایدار ایفا می کنند.

وی در پایان راهپیمایی 13 آبان را جلوه ای از وحدت و یکپارچگی صاحبان‌فکر و اندیشه خواند و از تمامی اساتید، معلمان، دانش‌آموزان، دانش‌پژوهان و علاقمندان به علم و دانش خواست با اقتدار و حضوری گسترده در راهپیمایی 13 آبان حاضر شوند.

انتخابات ایران اسلامی توسعه پایدار دانش آموزان علم و دانش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر