کد خبر: 683065 A

ظرف 5 سال آینده محقق می‌شود؛

سرپرست دفتر ساخت راه روستایی وزارت راه و شهرسازی در سفر یکروزه به گیلان بیان کرد: ظرف 5 سال آینده در شهرستان رودسر و املش راه روستایی بالای 20 خانوار فاقد آسفالت باقی نخواهد ماند.

به گزارش ایلنا از رودسر، حسن فدایی سرپرست دفتر ساخت راه روستایی وزارت راه و شهرسازی که برای بازدید از راه‌های روستایی شهرستان رودسر و املش به گیلان سفر کرده بود، با اشاره به وجود ۲۰۵ هزار کیلومتر راه روستایی در کشور گفت: نزدیک به ۱۰۵ هزار کیلومتر این‌ راه‌ها آسفالت بوده و ۲۴ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه‌های شوسه است که نیاز به عملیات روسازی دارد.

فدایی ادامه داد: احداث راه روستایی اساسی است که هم اشتغال‌زاست و هم در بحث جلوگیری از مهاجرت روستاییان و حاشیه‌نشینی و ایجاد معضلات اجتماعی در شهرها کمک می‌کند‌.

این مقام مسئول با بیان اینکه کارهای خوبی در زمینه راهسازی در استان گیلان انجام شده است گفت:  ما تلاش می‌کنیم مشکلات راه های روستایی این استان به ویژه راه‌های روستایی شهرستان های املش و رودسر حل شود و انتظار ما از نمایندگان محترم به ویژه نماینده محترم و پرتلاش این حوزه این است که با اصلاح بودجه در بخش راه روستایی اعتبارات خوبی منظور شود تا بتوانیم این مشکلات را مرتفع کنیم.

سرپرست دفتر ساخت راه روستایی وزارت راه و شهرسازی اضافه کرد : اگر این روند افزایش اعتبار ادامه پیدا کند  تا 5 سال آینده در شهرستان رودسر و املش راه روستایی بالای 20 خانوار فاقد آسفالت باقی نخواهد ماند.

استان گیلان اشتغال بودجه مشکلات وزارت راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر