کد خبر: 681072 A

مدیر امور آبفای سیاهکل در بازدید مدیرعامل آبفای گیلان و نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس شورای اسلامی از پروژه فاضلاب مسکن مهر این شهرستان به تشریح چالشهای منابع آبی و فاضلاب بهداشتی در شهر سیاهکل و دیلمان پرداخت.

به گزارش ایلنا از سیاهکل، در این بازدید سیدمحسن‌حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان با اشاره به اهمیت شناسایی منابع آبی جدید به منظور تأمین آب مورد نیاز شهرستان سیاهکل بر لزوم بهسازی و بازسازی چشمه های موجود تأکید کرد و اظهار داشت: طرح مطالعات فاضلاب بهداشتی شهر دیلمان نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

ذبیح الله نیکفر نماینده مردم شهرستانهای سیاهکل و لاهیجان در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات آبفای گیلان در راستای اجرای پروژه های آب و فاضلاب تصریح کرد: دیون پیمانکاران در سه بخش آب ، فاضلاب و مسکن مهر از محل اعتبارات استانی و ملی را پیگیری خواهد کرد.

گفتنی است در بازدید از پروژه فاضلاب مسکن مهر 188 واحدی و 76 واحدی شهر سیاهکل مدیرعامل آبفای گیلان از پیگیری‌های‌نیکفر نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای و رضا اسلامی فرماندار سیاهکل در تأمین اعتبارات مورد نیاز و رفع موانع در روند اجرای این پروژه ها تقدیر و تشکر کرد.

آب و فاضلاب مجلس شورای اسلامی مسکن مهر نماینده مردم لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر