کد خبر: 680583 A

مدیر شعب بانک کشاورزی استان گیلان اعلام کرد:

مدیر شعب بانک کشاورزی استان گیلان گفت: مجموعه شعب بانک کشاورزی استان گیلان در سال جاری مبلغ ۶۹۳،۲۸۹ میلیون ریال تسهیلات در قالب طرح اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری به ۱۲۶۷ نفر متقاضی پرداخت کردند.

به گزارش ایلنا از رشت و به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان گیلان،  علی رضا طاهری مدیر شعب بانک کشاورزی استان گیلان با اعلام این مطلب افزود: کل سهمیه اعتبار ابلاغی بخش سرمایه ای این بانک مبلغ ۶۹۳،۲۸۹ میلیون ریال بوده که در حال حاضر صد در صد پرداخت گردیده است.

بانک کشاورزی در شهرستان رشت با پرداخت مبلغ ۱۰۸،۹۵۸ میلیون ریال به ۱۰۵ نفر در بین شهرستان های استان از نظر مبلغ بیشترین پرداخت را دارد.

 بانک کشاورزی استان گیلان به عنوان یک بانک تخصصی پرداخت تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری با هدف کاهش نرخ بیکاری و رونق اشتغال در مناطق روستایی به عنوان اولین بانک در کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاعه اجتماعی در شعب رشت و لنگرود آغاز کرده و در حال حاضر امادگی دارد تا در صورت تخیص و ابلاغ سهمیه جدید اعتبار، تسهیلات مورد نظر را به سایر متقاضیان واجد شرایط پرداخت نماید.

شعب بانک کشاورزی در استان گیلان طی شش ماهه اول سال جاری مبلغ ۳۴۹۹ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان زیربخش های کشاورزی پرداخت کردند.

 این میزان تسهیلات به ۱۳۸۳۱ نفر متقاضی در زیر بخش های مختلف کشاورزی پرداخت شد و  از نظر مبلغ نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۱۲ درصد رشد داشته است.

 

استان گیلان اشتغال رشد روابط عمومی کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر