کد خبر: 679090 A

نیک فهم مطرح کرد:

نامزد تصدی شهرداری رشت با بیان اینکه به عنوان فرزند این شهر با انگیزه ایجاد تغییر پای در این عرصه نهادم اظهار داشت: امروز همگان به معضلات و مشکلات شهر واقف هستند و تنها راه حل این مسایل را همدلی و هم صدایی مسئولان و مدیران شهری می‌دانم.

به گزارش ایلنا از رشت، بهزاد نیک فهم گفت: ارتقا سطح کیفیت زندگی شهروندان با بکارگیری و ایجاد منابع و ظرفیت ها را برنامه محوری خود می‌دانم و با ارائه یک استراتژی روشن به این سو گام برخواهم داشت.

نیک فهم با ذکر این مطلب که آثار اقدامات مدیریت شهر اغلب مانا و ماندگار خواهد بود با تاکید بر لزوم برنامه محوری و اتخاذ سیاست‌های بلند مدت اظهار داشت: حفظ منابع مالی محدود موجود و پرهیز از هزینه کردهای بدون برنامه از اولویت های کاری من خواهد بود.
 
وی ابراز داشت: باید با مقابله با پدیده تفکیک شهر به طبقات اقتصادی مختلف و بسط عدالت اجتماعی مانع از تقسیم طبقاتی شهر شویم.
 
نیک فهم توجه ویژه به پدافند غیرعامل و ایمن سازی شهر علی الخصوص بازار و سکونت‌گاه‌های غیررسمی را جزو برنامه های خود برشمرد.
 
وی برندسازی محله محور، توسعه گردشگری مذهبی، برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی و ایجاد منفعت مالی برای شهر و شهروندان از این طریق، توجه ویژه به مسائل محیط زیستی و ساماندهی پسماند را جزو برنامه های خود ذکر کرد.
گردشگری مشکلات منابع مالی شهری شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر