کد خبر: 678972 A

استاندار گیلان در دیدار با علی کریمی:

استاندار گیلان بر لزوم توسعه زیرساخت‌های ورزشی در گیلان تاکید کرد و گفت: برای حل مشکلات زیرساختی باشگاه سپیدرود و توسعه امکانات زیربنایی از این تیم حمایت می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت، عصر امروز مصطفی سالاری با علی کریمی سرمربی و مالک باشگاه سپیدرود دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار کریمی به بیان مشکلات موجود در سپیدرود و ترسیم افق چشم‌انداز کوتاه‌مدت و بلندمدت این باشگاه پرداخت.

وی با اشاره به مشکلات مالی در مسیر پیشبرد اهداف این تیم خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری اقتصادی و ایجاد درآمد پایدار می تواند این باشگاه را از بحران خارج و تعالی ورزشی در استان را رقم بزند.

در ادامه نماینده عالی دولت در گیلان مردمان گیلان را مردمانی ورزش دوست توصیف کرد و با بیان اینک توسعه ورزش‌، نشاط فرهنگی و اجتماعی در جامعه را در پی دارد و باشگاه سپیدرود نه تنها یک تیم ورزشی بلکه سرمایه بزرگ اجتماعی محسوب می‌شود، اظهار داشت: توجه گیلانی‌ها به ورزش و علاقمندی آنان به تیم‌های بومی در برنامه‌ریزی‌های کلان استان باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه حل مشکلات تیم‌های ورزشی می‌تواند علاوه بر ایجاد فراغت، موجب توسعه گردشگری ورزشی در استان شود، سوق دادن جوانان به سمت ورزش‌های ارزان قیمت را امری مهم در حفظ سلامت جامعه خواند.

 سالاری با ابراز امیدواری برای درخشش تیم‌های ورزشی استان خاطرنشان کرد: برای ایجاد و توسعه زیرساخت ورزشی از تیم سپیدرود حمایت می‌کنیم.

دولت علی کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر