کد خبر: 676088 A

در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار شد؛

نماینده ولی فقیه در گیلان از تجمع بزرگ 20 هزار نفری اقتدار عاشورایی بسیجیان گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، امروز تجمع بزرگ 20 هزار نفری اقتدار عاشورایی بسیجیان گیلان (سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله(ص) در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار شد.

آیت‌الله فلاحتی با حضور در تجمع بسیجیان عاشورایی گیلان اظهار کرد: سلام و صلوات خدا بر شما بسیجیان دلاور، خواهران و برادرانی که امروز به ندای مسؤولان عالی نظام و به ندای فرماندهان بلندپایه سپاه لبیک گفتید و از اقصی نقاط استان در شهر رشت گرد آمدید تا حمایت خود را از نظام و ارزرش‌های والای نظام اسلامی اعلام کنید.
 
وی با سلام و صلوات بر ارواح مطهر شهدا، بیان کرد: سلام و صلوات خدا بر ارواح مطهر شهیدان مدافع حرم، سلام و صلوات خدا بر خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان و سلام و درود الهی بر رهبر فرزانه انقلاب که این کشتی بزرگ را در این دنیای متلاطم هدایت می‌کند تا بشریت را به سوی سعادت برساند.
 
امام جمعه رشت به حضور خود در تجمع بزرگ عاشورایی بسیجیان گیلان اشاره کرد و افزود: حضور بنده و مسؤولان گیلان برای تجلیل و تقدیر از مجاهدان راه خدا و مدافعان ارزش‌های انقلاب و نگهبانان خون شهیدان است و از خدای متعال برای شما در صحنه‌های زندگی سعادت و بهروزی را مسألت دارم.
 
آیت‌الله فلاحتی ادامه داد: برای شما و فرزندان شما و برای همه نسل‌هایی که می‌آیند تا این نظام ارزشمند الهی را حمایت و همیاری کنند آرزوی بهروزی، سعادت و حشر با انبیا و اهل بیت(ع) را مسألت دارم.
 
وی اظهار کرد: همه شما عزیزان را به خدای بزرگ می‌سپارم و امیدوارم خدای متعال شما را از سربازان نورانی و آماده به خدمت امام زمان(عج) قرار بدهد.
انقلاب اهل بیت کشتی نماینده ولی فقیه ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر