کد خبر: 674722 A

معاون استانداری گیلان:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان خاطرات مردم از دوران انقلاب و دفاع مقدس، روحیه شهادت و ایثار را در وجود آنها زنده نگه داشته است گفت: علیرغم وجود مشکلات اقتصادی، مردم به انقلاب و آرمان‌های خود وفادار هستند.

به گزارش ایلنا از رشت، سید محمد احمدی در نشست با رزمندگان دوران دفاع مقدس شاغل در استانداری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس، حفظ وحدت را نیاز اصلی جامعه عنوان کرد و گفت: در دفاع از آرمان‌های انقلاب باید هرگونه مرزبندی‌ها را کنار بگذاریم و از هر ظرفیتی برای پیشبرد اهداف نظام استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه با جناح‌بندی‌های سیاسی نباید با یکدیگر اختلاف داشته باشیم گفت: اقشار مختلف جامعه با هرگونه سلایق و اندیشه‌ای دولت را در مسیر تحقق سیاست‌های نظام همراهی کنند.

احمدی با اشاره به اینکه در حال حاضر در یک جنگ اقتصادی قرار داریم، اظهار داشت: دشمنان با جنگ در دوران دفاع مقدس نتوانستند مردم را به زانو دربیاورند و متوسل به ایجاد تنگناهای اقتصادی و اختلاف افکنی در بین آنها شدند.

وی با بیان اینکه دفاع از انقلاب و آرمان‌ها شاخصه اصلی ملت ما در جنگ میان ایران و عراق بود اظهار داشت: وجود ارزش‌های اسلامی همچون وجود اشتیاق برای شهادت در بین مردم بویژه جوانان از ویژگی‌های دیگر دوران دفاع مقدس بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خاطرات مردم از دوران انقلاب و دفاع مقدس، روحیه شهادت و ایثار را در وجود آنها زنده نگه داشته است، گفت: در حال حاضر علیرغم وجود مشکلات اقتصادی مردم به انقلاب و آرمان‌های خود وفادار هستند و در اجتماع‌های مختلف بویژه راهپیمایی‌ها آن را به اثبات می‌رسانند.

وی با بیان اینکه مردم ما از درک بسیار عمیقی برخوردار هستند، افزود: در شرایط فعلی تفکر بسیجی و جهادی را باید با خدمت‌رسانی بیشتر به مردم به منصه ظهور رساند.

در این دیدار برخی از رزمندگان شاغل در استانداری به بیان خاطرات خود از دوران دفاع مقدس پرداختند و با اهداء لوح تقدیر از مجاهدت های آنان تجلیل شد.

انقلاب دفاع مقدس مشکلات اقتصادی معاون سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر