کد خبر: 674338 A

فرماندار رشت:

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان با همراهی معاونان و مسئولان این اداره کل با حضور در فرمانداری رشت با میرشمس مومنی‌زاده دیدار کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، پریسا کرمی در این دیدار با تبریک انتصاب میرشمس مومنی‌زاده به‌عنوان فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی رشت با اشاره به تجربه پربار وی در حوزه کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های مختلف استان، این انتخاب را پشتوانه خوبی برای مجموعه کتابخانه‌های عمومی عنوان کرد.

سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان با اشاره به روند صعودی و رشد شاخص‌های مطالعه کتابخانه‌های شهرستان رشت سال‌های اخیر اظهار امیدواری کرد مشکلات موجود در این حوزه با حمایت فرماندار شهرستان رشت و کمک دیگر مسئولین مرتفع شود.

فرماندار شهرستان رشت نیز در این دیدار با بیان اینکه بازخورد فعالیت‌های فرهنگی در جامعه زمان‌بر است و کار فرهنگی باید مستمر باشد، خاطرنشان کرد: حمایت از امر کتابخوانی وظیفه مهم همه مسئولان است و توسعه فرهنگی بدون توجه به کتابخانه‌های عمومی ممکن نیست.

میرشمس مومنی‌زاده با بیان اینکه در حوزه کتابخوانی در شهرستان رشت مشکل عمده‌ای جز کمبود فضای مطالعه وجود ندارد، گفت: از همه ظرفیت‌های موجود برای رشد و توسعه کتابخانه‌ها بهره خواهیم برد.

گفتنی است، در این نشست مقرر شد، جلسه ویژه‌ای برای بررسی بیشتر موضوعات مربوط به کتابخانه‌های عمومی شهرستان رشت برگزار شد.

استان گیلان کتابخانه های عمومی کتابخانه‌های عمومی استان گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر