کد خبر: 671925 A

مدیرعامل شرکت گاز گیلان خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای بیش از 170 کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در نیمه نخست امسال در استان خبرداد.

به گزارش ایلنا از رشت، حسین اکبر بیان کرد: این مقدار شبکه گذاری در 211 روستای استان صورت پذیرفته و بالغ بر 17 کیلومتر از این میزان مربوط به اجرای حفرات خالی شهرها و روستاهاست.

اکبر اظهار داشت: هم اکنون مجموع طول شبکه گاز در استان به 20 هزار و 357 کیلومتر رسیده و با توجه به نزدیک‌شدن به پایان عملیات توسعه ای گازرسانی در استان هر سال از میزان عملیات شبکه‌گذاری کاسته خواهد شد.

وی با بیان اینکه شرکت گاز هم اکنون به تمام شهرها (بجز ماسوله بجهت حفظ بافت تاریخی) و 1942 روستای استان گازرسانی کرده، گفت: شرکت گاز علاوه بر توسعه گازرسانی به مناطق مختلف استان در جهت نهاینه‌کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی نیز اقدامات گسترده ای را به انجام رسانده است که از جمله آنها می توان به اجرای طرح سفیران انرژی و همکاری شایسته با فرمانداری ها، صدا وسیما، رسانه ها و سایر سازمان های تبلیغی اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان با اشاره به فرار رسیدن فصل سرد سال از کلیه مشترکین محترم خواست تا قبل از روشن کردن وسایل گرمایشی از سلامت تجهیرات و وسایل خود اطمینان حاصل کرده و همچنین از باز بودن راه های دودکش منزل اطمینان حاصل کنند.

استان گیلان انرژی رسانه گاز گاز طبیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر