کد خبر: 671856 A

مومنی‌زاده در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان:

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به مشکلات معیشتی و شرایط عمومی حاکم بر جامعه، گفت: ساده زیستی، گره گشایی از مشکلات مردم، حضور در بین آنها و رسیدگی به مطالبات‌شان از مصادیق خدمت صادقانه است.

به گزارش ایلنا از رشت، میرشمس مومنی زاده در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان که با حضور معاونین و جمعی از همکاران صورت گرفت، ضمن قدردانی از زحمات آیت الله فلاحتی، خواستار حمایت و پشتیبانی بیش از پیش وی شد و گفت: یقینا بهره مندی از توصیه های شما می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات و تنگناها باشد.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی و شرایط عمومی حاکم بر جامعه، گفت: ساده زیستی، گره گشایی از مشکلات مردم، حضور در بین مردم و رسیدگی به مطالبات آنها از مصادیق خدمت صادقانه است که می‌تواند علاوه بر تقویت اعتماد مردم، روند خدمت رسانی را تسهیل کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان، مطالبات مردم درخصوص وضعیت روستاهای سراوان و فخب را مهم عنوان کرد و با تاکید بر لزوم توجه به مقوله گردشگری و بهره گیری از ظرفیت هایی نظیر تالاب عینک، تصریح کرد: باید از ظرفیت های ملی برای به سرانجام رساندن پروژه‌های پرحجم شهرستان بهره ببریم و این موضوع، پیگیری و تلاش مستمر می طلبد.

دکتر مومنی زاده در پایان سخنانش اظهار داشت: مسئولیت خدمت به مردم نعمتی بزرگ است که وظیفه داریم با خدمتی شبانه روزی، جهت رشد و توسعه همه جانبه، در سایه تعامل با مجموعه مدیریتی شهرستان و با بهره‌گیری از حمایت، هدایت و پشتیبانی استاندار گیلان و نماینده مقام معظم رهبری در استان گام های مثبتی برداریم.

جامعه خدمت رسانی مشکلات مشکلات مردم نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر