کد خبر: 669583 A

با تلاش کارکنان برق گیلان:

خط دو مداره سیاهکلده به لاهیجان یک که به علت برخورد یک‌دستگاه کامیون از مدار خارج شده بود، برق‌دار شد.

به گزارش ایلنا از رشت، بهروز قربانپور  در این خصوص گفت: در پی برخورد یک‌دستگاه کامیون با دکل دو مداره خط 63 کیلوولت سیاهکلده به لاهیجان یک ، دکل مربوطه روی جاده اصلی لاهیجان به لنگرود سقوط کرد و موجب اختلال در عبور وسایل نقلیه و ترافیک سنگین در این مسیر شد که خوشبختانه هیچ‌گونه خسارت جانی در منطقه به همراه نداشت. پس از مطلع نمودن گروههای اجرایی و مسئولان، بلافاصله اکیپ مربوطه با تمام تجهیزات مورد نیاز و در کمترین زمان ممکن به منطقه اعزام شدند.

معاون بهره برداری شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان گفت: با عنایت به اینکه پست لاهیجان 1 نقش مهمی در تامین برق شهرستان لاهیجان داشت، به همین منظور با توجه به وجود خط سوم در پست لاهیجان 1 ، سریعاً نسبت به برقداری پست مذکور از طریق پست 230 کیلوولت عضدی رشت اقدام شد و به دنبال آن نسبت به قطع و اتصال زمین خط دو مداره سیاهکلده – لاهیجان 1 اقدام شد.  نکته قابل اهمیت اینکه حادثه فوق هیچگونه خاموشی برای مشترکین محترم به همراه نداشته است.

وی افزود: به علت حضور به موقع  بلبل‌آبادی مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان و سایر کارکنان و اعزام به موقع پیمانکاران ، این خط در سریع ترین زمان ممکن با تلاش بی وقفه گروه اعزامی و در مدت کمتر از 10 ساعت ترمیم و  خط دو مداره سیاهکلده به لاهیجان یک برقدار و بطور موقت به حالت نرمال برگشت.

لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر