کد خبر: 666616 A

احمدی مطرح کرد:

معاون استاندار گیلان رودبار را سرزمین فرصت‌ها توصیف کرد.

به گزارش ایلنا از رودبار، سید محمد احمدی در آیین افتتاح همزمان هزار و 88 واحد مسکن‌مهر استان که با حضور احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، در رستم آباد برگزار شد با اشاره به وجود بیش از 3 هزار پروژه نمیه تمام در آغاز کار دولت یازدهم تصریح کرد: هنگامی که دولت یازدهم با رای قاطع مردم زمام امور را به دست گرفت عهده‌دار بیش از 3 هزار پروژه نیمه تمام با برآورد ریالی حدود500 هزار میلیارد تومان شد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان به نقش تعادل بخشی مسکن مهر در بخش مسکن اشاره کرد و افزود : طرح مسکن هر چند که نقدهایی بر آن وجود دارد اما از جمله پروژه های مهمی است که رییس جمهور از همان روز نخست شروع به کار دولت یازدهم بر ضرورت تکمیل آن تاکید داشت .

وی تصریح کرد: الحمدالله با وجود تلاش گسترده تمامی دست اندرکاران اجرای طرح مسکن مهر، این پروژه علی رقم محدودیت ها و مشکلات زیرساختی مراحل نهایی خود را طی می کند .

احمدی اجرای پروژه راه‌آهن استان با اعتباری بالغ بر 2 هزار میلیارد تومان و همچنین تخصیص اعتبار هزار میلیارد تومانی در بخش آزادراه را نمونه‌ای از اقدامات ارزشمند دولت در استان برشمرد و ابراز امیدواری کرد:  ان‌شاء الله هر چه بیشتر شاهد این گونه اقدامات ارزشمند در راستای رفاه و آسایش مردم باشیم.

رودبار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر