کد خبر: 665637 A

علوی تاکید کرد:

رییس شورای‌شهر رشت با اشاره به اهمیت جایگاه نیروی انسانی در ارائه خدمات مجموعه شهرداری به شهروندان بر ضرورت توجه ویژه به ساماندهی نیروهای حجمی، ارتقا وضعیت شغلی و پرداخت منظم حقوق و مزایای این بخش از بدنه شهرداری تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، سید امیر حسین علوی اظهار داشت: بخش عمده‌ای از خدمات میدانی شهرداری بر عهده پرسنل خدوم کارگری و نیروهای حجمی است و به نوعی شهروندان رشت خدمات این طیف را ویترین عملکرد میدانی مجموعه شهرداری می‌دانند. لذا با توجه به زحمات روز افزون این عزیزان بر مدیریت شهری و بخصوص شورای‌شهر تکلیف وجود دارد تا هر چه سریع‌تر با عنایت ویژه به این عزیزان در پی حل مشکلات نیروهای شرکتی و حجمی اقدامات مقتضی را انجام دهند.

وی با بیان اینکه سال اول از دوره شورای پنجم بررسی‌های لازم و آسیب شناسی‌ها در این خصوص از سوی اعضای شورا، کمیسیون‌های تخصصی، مشاوران و کارشناسان صورت گرفته از ساماندهی نیروهای حجمی در زیر مجموعه یک شرکت واحد زیر نظر و نظارت مستقیم شهرداری خبر داد.
 
رییس شورای‌شهر پرداخت به موقع حقوق، مزایا و مطالبات را جزو سایر مشکلات موجود در حوزه نیروهای حجمی دانست و از اولویت مدیریت شهری در خصوص حل این موضوعات در سال جاری خبر داد.
 
علوی با تاکید بر اینکه باید در راستای تقویت روحیه نیروهای حجمی شهرداری اقدامات لازم صورت گیرد انجام مطلوب امور محوله، ارتقا بهره‌وری و ارائه خدمات کیفی از سوی شهرداری به شهروندان را مستلزم ایجاد آرامش در بین نیروها با رسیدگی به امور آنها دانست و بر ضرورت اعمال این دیدگاه تاکید کرد.
شهرداری رشت شورای شهر رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر