کد خبر: 664998 A

امام جمعه رشت:

نماینده ولی فقیه در گیلان، سخنرانی افراد در جلسه‌ها برای رضای خداوند را مهم ذکر کرد و گفت: خطیب باید با مطالعه سخن بگوید و سخن گفتن بدون مطالعه خیانت است.

به‌گزارش ایلنا از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی در هشتمین همایش دوسالانه مدیران هیأت‌های رزمندگان گیلان و واحدهای عترت خواهران و برادران که در آستانه‌ اشرفیه برگزار شد، اظهار کرد: جلسه‌های هیأت رزمندگان از استغنای ویژه‌ای برخوردار است.

وی بر شکرگذاری تمام اقشار جامعه نسبت به نعمت انقلاب اسلامی تأکید کرد و افزود: با توجه به عظمت انقلاب اسلامی هنوز نتوانستیم حق آن را ادا کنیم.

امام جمعه رشت با بیان اینکه انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین نعمت الهی برای دنیای امروز محسوب می‌شود، تصریح کرد: وقوع انقلاب اسلامی زمینه برای عرضه دین در جامعه و عرصه خودسازی افراد را فراهم کرده است.

آیت‌الله فلاحتی، وجود نعمت ولایت در نظام جمهوری اسلامی را بسیار ارزشمند خواند و بیان کرد: مقام معظم رهبری آگاهانه و عمیقانه نسبت به تمام جریان‌ها واقف است.

وی با تأکید براینکه انقلاب اسلامی و ولایت فقیه نعمت بزرگی است که به ملت ایران هدیه شده است، متذکر شد: اکنون عرصه فعالیت در جامعه توسط نیروهای ارزشی فراهم شده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان بر فعالیت مسؤولان در راستای رضای خداوند تأکید کرد و گفت: ایمان همراه با عمل حائز اهمیت است.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اینکه رفتار افراد در جامعه باید در راستای رضایت خداوند باشد، خاطرنشان کرد: مسؤولان ابتدا باید خود نسبت به برنامه‌هایی که اجرا می‌کنند، تاثیرپذیر باشند.

وی، سخنرانی افراد در جلسه‌ها برای رضای خداوند را مهم ذکر کرد و یادآور شد: خطیب باید با مطالعه سخن بگوید و سخن گفتن بدون مطالعه خیانت است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه رفتار مسؤولان با مردم باید همراه با احترام باشد، اظهار کرد: گیلانی‌ها مردمی محجوب، رئوف و اخلاق مدار هستند و با آنها باید صادقانه و محترمانه رفتار شود.

انقلاب اسلامی جامعه مقام معظم رهبری نظام جمهوری اسلامی ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر