کد خبر: 664997 A

فرماندار فومن مطرح کرد:

فرماندار فومن بر لزوم جلوگیری از تخریب نظام و دولت در این ایام تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط فعلی کشور بیش از هر زمان دیگری نیازمند اتحاد و همدلی هستیم.

به گزارش ایلنا از فومن، فرماندار فومن در جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی و مناسبت‌های مذهبی این شهرستان با اشاره به نزدیکی ایام محرم بر لزوم وحدت رویه در اجرای برنامه‌ها تاکید کرد.

محمود قاسم نژاد بر لزوم آماده سازی فضای بصری ادارات، شهر و جامعه برای استقبال از محرم تاکید کرد و افزود: انقلاب اسلامی مدیون محرم و عاشورا است و این را باید در عمل نشان دهیم.

وی با بیان اینکه هیات امنای مساجد باید وظیفه شناس باشند، گفت: لازم است مراسم‌ها پرشور و با حضور وعاظ برگزار شود و تدابیر لازم جهت پذیرایی از عزاداران نیز فراهم آید.

قاسم نژاد در بخش دیگری از اظهارات خود بر لزوم جلوگیری از ورود انحرافات به عزاداری و استفاده افراطی از آلات موسیقی اشاره کرد و گفت: پرهیز از افراط و رعایت شأن و حرکت این ماه حیاتی است

فرماندار شهرستان فومن بر لزوم کنترل و ساماندهی ایستگاه‌های صلواتی نیز تاکید کرد و افزود: پذیرایی از عزاداران در مساجد انجام گیرد و تا ساعت ۱۲ شب عزاداری خیابانی به پایان برسد.

قاسم نژاد از نیروی انتظامی نیز خواست که در برقراری نظم و امنیت حداکثر تلاش خود را انجام دهد و همچنین از ظرفیت بسیج نیز در این راستا استفاده کند.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود بر لزوم جلوگیری از تخریب نظام و دولت در این ایام تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط فعلی کشور بیش از هر زمان دیگری نیازمند اتحاد و همدلی هستیم.

امام جمعه فومن نیز در این نشست بر لزوم برپایی نماز ظهر عاشورا تاکید کرد و گفت: نباید از اهمیت نماز ظهر عاشورا غافل شویم.

حجت الاسلام صفوی بر لزوم فعال تر شدن کانون مداحان شهرستان فومن تاکید کرد و افزود: بقعه سیدجواد موسوی به عنوان قطب فرهنگی این شهرستان نیازمند برگزاری کارهای فرهنگی است.

جامعه دولت عزاداری محرم موسیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر