کد خبر: 664893 A

شیرزاد مطرح کرد:

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست و خدمات شهری شورای‌رشت گفت: حضور جوانان ورزشکار و متخصص در سازمان آتش‌نشانی موجب دلگرمی شهروندان است.

به گزارش ایلنا از رشت، فاطمه شیرزاد با حضور در محل برگزاری تست عملیاتی، ورزشی آتش‌نشانان شهرداری رشت اظهار کرد: نیروهای آتش‌نشانی به عنوان سربازان دفاعی این شهر باید همواره از آمادگی لازم به منظور مقابله با بحران‌هایی از جمله آتش‌سوزی و... برخوردار باشند.

وی با تاکید بر اینکه حضور آتش‌نشانان در زمان بروز حوادث موجب دلگرمی و آرامش خاطر شهروندان می‌شود، بیان کرد: برگزاری چنین تست‌هایی نقش موثری در آمادگی بیشتر این نیروهای خدوم و پر تلاش داشته و شهروندان و اعضای شورا قدردان جانفشانی‌هایی آنان هستند.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت با حضور در ایستگاه شماره ۶ آتش‌نشانی و ضمن بازدید از خودروهای خدماتی و لجستیکی آن گفت: حفظ و نگهداری از تجهیزات آتش‌نشانی همواره برای آتش نشانان بسیار حائز اهمیت بوده است.

شیرزاد با اشاره به اینکه نیروهای آتش‌نشانی از افراد متخصص و مجرب هستند، بیان کرد: یکی از دلایل طول عمر خودروهای آتش‌نشانی توجه به مقوله حفظ و نگهداری از آنان بوده و این مهم همواره توسط تیم فنی خودرویی این سازمان به دقت پیگیری می شود.

تست عملیاتی ورزشی آتش‌نشانان شهرداری رشت به مدت سه روز برگزار و روز سه‌شنبه آخرین گروه از نیروهای آتش‌نشانی در آن شرکت خواهند داشت.

آتش سوزی سازمان آتش نشانی محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر