کد خبر: 664544 A

معاون فرمانداری آستارا تاکید کرد:

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی شهرستان مرزی بندر آستارا بر ضرورت نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها بصورت مستمر تاکید کرد.

به‌گزارش ایلنا از آستارا، کامبیز لقمانی‌مقدم در جلسه مشترک ستاد تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان آستارا بیان کرد: درشرایط کنونی باید تنظیم بازار و نظارت نیز با تمرکز و جدیت بیشتری انجام شود و فعالیت دستگاه‌هایی مانند سازمان تعزیرات حکومتی باید پر رنگ تر شود و زمینه های سودجویی افراد از فضای موجود فراهم نشود و قیمت‌ها مناسب باشد.

وی ادامه داد: برای این منظور لازم است مجموعه ای با محوریت اداره صنعت،‌ معدن و تجارت، وضعیت واحدهای تولیدی و بازار را به صورت لحظه ای رصد کنند و تصمیماتی مناسب و به موقع برای رفع تنگناهای واحدهای تولیدی اتخاذ کنند. 

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری آستارا گفت: پیش بینی و مدیریت بحران های عارضی بر بازار، مبارزه و برخورد مناسب و متناسب با عوامل و علل بحران ها و ارائه راهبردهای مناسب در شرایط خاص و انجام تحقیقات کارشناسی در حوزه مدیریت و کنترل بازار از وظایفی است که نهادهای کنترلی و نظارتی در این فرایند ایفا می کنند.

ارائه گزارش بازرسی از سوی رئیس صنعت، معدن و تجارت و همچنین اقدامات انجام گرفته در راستای تنظیم بازار و پیشنهادات مختلف در این زمینه از سوی اعضا از دیگر موارد مطرح شده بود .

تعزیرات صنعت معدن و تجارت معاون معدن و تجارت برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر