کد خبر: 664529 A

نماینده ولی فقیه در گیلان:

نماینده ولی فقیه در گیلان پیروی نکردن از خواسته دشمن در مسائل سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و علمی را بزرگ‌ترین جهاد توصیف کرد و گفت: تسلیم نشدن در مقابل تحریم دشمنان جهاد کبیر است.

به گزارش ایلنا از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی در هفتمین سالگرد شهادت یوسف فدائی‌نژاد در بقعه آقا سید ابراهیم سراوان رشت، اظهار کرد: امروز تمام اقشار جامعه در سایه خون شهدا زندگی می‌کنند.

وی به اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی به دلیل شهادت فرزندان این کشور در دنیا سربلند شده است.

امام جمعه رشت با اشاره به انواع جهاد از نگاه اسلام و قرآن بیان کرد: ایستادگی رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس جهاد اصغر بود.

آیت‌الله فلاحتی، ایستادگی انسان در مقابل هوای نفس را جهاد اکبر خواند و تصریح کرد: مبارزه با هوای نفس بسیار سخت‌تر از مبارزه با دشمنان است.

وی، پیروی نکردن از خواسته دشمنان در مسائل سیاسی، فرهنگ، اقتصادی و علمی را جهاد کبیر توصیف کرد و گفت: تسلیم نشدن در مقابل تحریم دشمنان جهاد کبیر است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه امروز در جهاد کبیر با دشمنان هستیم، متذکر شد: مسئولان نباید در مقابل خواسته‌های دشمنان انقلاب و اسلام تسلیم شوند.

آیت‌الله فلاحتی، ایستادگی در مقابل دشمن را سبب اقتدار نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: امروز اگر در دنیا دارای عزت هستیم به دلیل جانفشانی رزمندگان در ۸ سال جنگ تحمیلی است.

وی به تحریم دشمن علیه نظام اسلامی در تمام عرصه‌ها اشاره کرد و یادآور شد:جمهوری اسلامی ایران در سایه اسلام، قرآن، ولایت و خون شهدا در مقابل دشمنان ایستاده است.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه ایستادگی ملت ایران در مقابل دشمنان بر گرفته از قیام امام حسین(ع) است، اظهار کرد: شهدا با جانفشانی خود برای جامعه عزت به ارمغان آوردند.

انقلاب انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی ایران نظام جمهوری اسلامی ایران ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر