کد خبر: 663583 A

فرماندار رودسر تاکید کرد:

فرماندار رودسر با بیان اینکه یکی از ارزیابی‌های ما در عملکرد مدیران شهرستان میزان جذب اعتبارات ملی است، تصریح کرد : مدیران موظف اند در این زمینه اهتمام خود را بیشتر کنند.

به گزارش ایلنا از رودسر، علی وارسته بهدانی در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان رودسر با توجه به شرایط و اقتضائات در حوزه کاهش اعتبارات بیان کرد: آنچه مورد تاکید است جذب اعتبارات ملی است و ضرورت دارد برای برخی از پروژه های عمرانی از ظرفیت نماینده شهرستان برای جذب اعتبارات ملی بهره گیری کنیم .

به گفته وی اگر از این ظرفیت به خوبی استفاده کنیم مطمئنا این یک امتیاز بزرگ برای این شهرستان در حوزه پروژه های عمرانی خواهد بود .
 
فرماندار رودسر در بخش دیگری از سخنان خود اولویت های دیگر این شهرستان در حوزه طرح های عمرانی را متوجه بنیاد مسکن ، راه روستایی ، آب و فاضلاب شهری و روستایی و رفع ضعف برق در مناطق مختلف این شهرستان عنوان کرد .
 
فرماندار رودسر با بیان اینکه یکی از ارزیابی های ما در عملکرد مدیران شهرستان در جذب اعتبارات ملی است تصریح کرد : مدیران موظف اند در این زمینه اهتمام خود را بیشتر کنند . 
 
نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست بر ضرورت کارشناسی دقیق و منظم از روند پروزه های عمرانی از سوی مسئولان تاکید کرد و گفت : در این زمینه صرف ارائه گزارش ناکافی است 
اسدا...عباسی افزود : ضرورت دارد مدیران با ورود مستقیم و نگاه آسیب شناسانه به روند انجام طرح ، فرصت ها را کاملا در اختیار گرفته و ما را نیز درجریان عملکرد کارهای خود قرار دهند . 
 
وی در ادامه سخنان خود همچنین بر ضرورت تامین اعتباردر حوزه میراث فرهنگی برای احیا و بازسازی پروزه قلعه گردن رحیم اباد تاکید کرد . 
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت ساماندهی گلزار شهدای امیر بنده کلاچای، تعریض خیابان اصلی شهر چابکسر و پروژه تقاطع میدان واجارگاه تاکید کرد .‌
آب و فاضلاب برق مجلس شورای اسلامی مسکن برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر