کد خبر: 658435 A

مدیر دفتر مهندسی طرح های شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان گفت: پست سیار 63/20 کیلوولت مستقر در پست شهید رحیم آبادی کلاچای در هفته دولت امسال افتتاح و به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایلنا از رشت، محمد نویدی  مدیر دفتر مهندسی طرح‌های شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به نقش و ضرورت استفاده از پست‌های سیار گفت: در صورت بروز حوادث ویژه در بخشی از شبکه  برق یا در صورتی که بخشی از شبکه برق نیاز فوری به توسعه (ظرفیت و یا فیدر خروجی) داشته باشد تا به فوریت برق مشترکین صنعتی و خانگی تامین گردد در این شرایط استفاده از پست سیار راهکاری موثر تا رفع عیب از شبکه و یا احداث پست های ثابت (که فرآیندی زمان بر است)می باشد. در واقع پست سیار با قابلیت انتقال ازیک نقطه به نقطه دیگر درکمترین زمان ممکن، عموما راهکاری ضربتی و موقتی می باشد و می تواند برق  مورد نیاز مشترکین را در شرایط بروز حوادث ویژه و یا تا احداث پست های ثابت  تامین کند.

مدیر دفتر مهندسی طرح های شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با اشاره به افتتاح و بهره برداری از پست سیار 63/20 کیلوولت مستقر در پست شهید رحیم آبادی کلاچای در هفته دولت امسال گفت: این پست سیار با هدف رفع مشکل پرباری پست های فوق توزیع کلاچای و چابکسردر هفته دولت افتتاح و به بهره برداری می رسد.


محمد نویدی در خصوص مشخصات فنی این پست گفت: این پست دارای یک دستگاه ترانسفورماتور63/20 کیلوولت به ظرفیت 15 مگاولت آمپر، یک دستگاه فیدر 63 کیلوولت، یک دستگاه فیدر ورودی و 4 دستگاه فیدر خروجی 20 کیلوولت می باشد.
 اعتبار این پروژه بالغ بر 30 میلیارد ریال است.

 

برق دولت پست سیار منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر