کد خبر: 657871 A

همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن انجام شد؛

همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی ، همایش بزرگ آزادگان سرافراز استان با حضور آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان در سالن همایش‌ها و نمایشگاه‌های این منطقه برگزار شد.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دراین همایش به تشریح مقوله جنگ اقتصادی پرداخت و اظهار داشت: آزادگان انساهایی هستند که با رشادت و ایثار خود از کیان این مرز و بوم دفاع کردند. 

 مسرور با بیان اینکه اسرای انقلابی ایران با تفکر و دلسوزی، توانستند انقلابی ماندن و امید را برای ما معناکنند و صبوری را به ما بیاموزند، تصریح کرد: در حقیقت آزدگان دلاور و سرافزار با الهام از مکتب انسان ساز اسلام و سیره ائمه اطهار و با درس گرفتن از زندگی انقلابی و حماسه ساز حضرت زینب (س) که اسوه پایداری و صبر بودند، توانستند دوران دشوار اسارت را پشت سر گذاشته و شکوه مقاومت و سرافزاری را در صحفه درخشان ایران اسلامی ثبت کنند.

آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه اعتلای روز افزون جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون صبر و ایثارگری آزادگان است، گفت: آزادگان سرافراز مظهر مقاومت اند که با لبیک به فرمان امام راحل بهترین برهه زمانی زندگی شان را در اسارت گذراندند و این نشان از عشق و علاقه شان به نظام است. 

آیت الله فلاحتی در این همایش با تاکید بر اینکه آزادگان از ذخیره های نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می روند و پاسداری از آنان ضروری است، خاطر نشان کرد: آزادگان، قشری رنج دیده اند که زحمات فراوانی در دفاع از انقلاب و ارزش های جمهوری اسلامی ایران کشیده اند تا آرامش و امنیت را در جامعه حاکم کنند و باید مشکلات آنان رفع شود.

وی با اظهار اینکه از دیده گاه مقام معظم رهبری آزادگان سر افراز مانند الماس درخشان در تاریخ ایران می‌درخشند و همیشه در تاریخ ماندگار هستند، تاکید کرد: ایثار آزادگان سرافراز فراموش شدنی نیست زیرا آنها در سخت ترین شرایط از آرمان‌ها، اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی دست نکشیدند و با قدرت ایستادگی کردند تا فریاد پیروزی، فداکاری و حماسه آفرینی ایران اسلامی را در اردوگاه‌های ظلم رژیم بعث به صدا در بیاورند. 

بنابر این گزارش این همایش از سوی اداره کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان با حضور دو هزار و ۶۴۰ آزاده گیلانی و خانواده معظمشان به میزبانی این منطقه برگزار شد و اجرای دو نماهنگ جدید اجرا شده توسط گروه موسیقی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و موسیقی سنتی و اجرای سرود از سوی گروه شاهد از دیگر بخش‌های این همایش بود.

ایران ایران اسلامی سالن همایش موسیقی نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر