کد خبر: 657215 A

خاوری عنوان کرد:

مدیرکل راه و شهرسازی‌گیلان با بیان اینکه متقاضیان واحدهای مسکن مهر بیشتر از اقشار متوسط و کم درآمد جامعه هستند، تصریح کرد: ما مسئولیم تمام تلاش خود را بکار بگیریم تا این عزیزان بتوانند با کمترین آسیب و کمترین فشار از این مشکلات فارغ شوند.

به گزارش ایلنا از رشت، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گیلان ضمن تبریک به عباس علیزاده مدیرکل جدید تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان با وی دیدار و به گفتگو پرداخت.

علی خاوری سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گیلان ضمن تاکید به حل مشکلات تعاونی های مسکن مهر و اتمام هرچه سریعتر پروژه های باقیمانده در استان خاطرنشان کرد : همه ما باید دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم مسکن مهر باقیمانده استان که بیشتر مربوط به تعاونی هاست و بالغ بر 2500 واحد است را به سرانجام برسانیم.

وی افزود: حل مشکلات واحدهای مربوط به تعاونی‌ها و تکمیل این واحدها مستلزم مساعدت، همراهی و نظارت ویژه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان است که با حل مشکلات موجود این شیرینی به کام مردم شیرین تر شود.

خاوری با بیان اینکه متقاضیان واحدهای مذکور بیشتر از اقشار متوسط و کم درآمد جامعه هستند،تصریح کرد:  ما مسئولیم تمام تلاش خود را بکاربگیریم تا این عزیزان بتوانند با کمترین آسیب و کمترین فشار از این مشکلات فارغ گردند.

وی در پایان گفت : کسانی که دل شان برای نظام و انقلاب می سوزد و مدافع کشور و ارزش های آن هستند برای حفظ و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید خدمت به مردم و حل مشکلات آنها را وظیفه ذاتی خود بدانند و وظایف خود را در قبال کشور و مردم به خوبی انجام داده و به خدمت خود افتخار کنند.

جامعه درآمد راه و شهرسازی مسکن مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر