کد خبر: 655142 A

عطایی عنوان کرد:

شهردار منطقه یک رشت با اشاره به گسترش دامنه بی‌اعتمادی مردم به مدیریت شهری، اظهار کرد: اعتمادسازی منجر به جلب مشارکت مردم در امورات شهری می شودو تحقق این امر با شفاف سازی امکان پذیر است.

به گزارش ایلنا از رشت، شهردار منطقه یک رشت در نشست با احمد رمضانپور عضو شورای‌شهر رشت اظهار کرد: رمضان‌پور با توجه با سابقه اجرایی و قانوگذاری، به‌عنوان یکی از وزنه‌های سنگین شورای اسلامی رشت می باشد.

ناصر عطایی گفت: امروز شرایط شهرداری‌ها به گونه‌ای است که بیش از هر زمان نیازمند توجه ویژه هستند.

شهردار منطقه یک رشت با بیان اینکه بسیاری از مشکلات شهر و شهرداری‌ها ناشی از ضعف قانون است، گفت: توجه مجلسیان به امور شهری باید بیشتر شود. آشفتگی‌های سیمای شهر، ناشی از ضعف قانونی و مصداقی از این توجه است.

وی با اشاره به نقش دولت در شکوفایی و توسعه شهر، اظهار کرد: با توجه به مهاجرت روستاییان به شهر می طلبد دولت حمایت بیشتری نسبت به توسعه زیرساختی شهر داشته باشد.

مدیر شهرداری منطقه ۱ رشت تصریح کرد: مردم نقش‌محوری در توسعه شهر دارند و نیاز است مشارکت بیشتری در امورات شهری داشته باشند.

وی با اشاره به گسترش دامنه بی اعتمادی مردم به مدیریت شهری، اظهار کرد: اعتمادسازی منجر به جلب مشارکت مردم در امورات شهری می شودو تحقق این امر با شفاف‌سازی امکان پذیر است.

وی تصریح کرد: تحقق نظام شفاف سازی مالی سبب اعتماد مردم به مدیریت شهری می شود و در نتیجه آمار مشارکت افزایش خواهد یافت.

مدیر منطقه ۱ رشت با تاکید بر انعکاس اخبار و تلاش های مدیریت شهری، اذعان کرد: انعکاس اخبار و خدمات شهری، ضمن ایجاد انگیزه از یک‌سو بین مدیران برای توسعه شهر، سبب آگاهی بخشی مردم از انجام امورات می شودکه شهرداری منطقه یک علی‌رغم اقدامات ارزشمند کمترین انعکاس را داشته است.

عطائی، گسست بین نهادها را چالش بزرگی برشمرد و بیان کرد: تعامل، همدلی و وحدت موجب پیشرفت شهر و در نتیجه رضایتمندی عمومی می‌شود .

وی با بیان اینکه نیروی انسانی سرمایه اصلی یک نهاد است، گفت: توجه به امورات نیروی انسانی راندمان کاری را بالا خواهد برد .

شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر