کد خبر: 654450 A

در رتبه بندی جدید وبومتریک درجولای 2018 ؛

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان از کسب رتبه نخست واحد رشت در بین واحدهای دانشگاهی استان گیلان در رتبه بندی جدید وبومتریک درجولای 2018 خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، ابراهیم چیرانی دبیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد استان گیلان با گرامیداشت روز خبرنگار بویژه شهید صارمی، گفت: در دنیای امروز خبرنگاران همواره به عنوان دیده‌بانان جامعه محسوب می شوند چرا که زودتر از دیگران تحولات را دیده و مطرح کرده و آن را به عنوان یک مسئله برای ذهن جامعه و مسئولان طرح می‌کنند زیرا مهمترین رسالت یک خبرنگار ضمن آگاهی بخشی به جامعه و مردم، این است که بتواند امیدواری نسبت به آینده را برای مردم ایجاد کند.

وی افزود: امروزه با وجود تکنولوژی ارتباطیِ مختلف و پیشرفته ، تنها راه اطلاع رسانی صحیح  و شفاف و بموقع وجود خبرنگارانی توانمند است و نقش خبرنگار به عنوان یک بازوی قدرتمند در امر اطلاع رسانی، نقشی بسیار حیاتی و غیر قابل انکار است. 

دبیر هیأت امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان افزود: داشتن صداقت در بیان درست مطالب ازوظایف اصلی یک خبرنگار در کار اطلاع‌رسانی است چرا که رسانه در نظام اسلامی یک امانتدار است و در روز گرامیداشت این زحمتکشان و تلاش‌گران عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، بهروزی و موفقیت در انتشار اخبار صحیح و واقعی را برای آنان آرزومندم. 

چیرانی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به عنوان بزرگترین واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در بین دانشگاه های آزاد اسلامی کشور توانست در جایگاه پانزدهم  فهرست ارزیابی جدید وبومتریک در جولای سال 2018 میلادی قرار گیرد که این حاصل تلاش شبانه روزی دست اندرکاران این دانشگاه در ارتقای کیفیت آن است. 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در رتبه بندی بین المللی وبومتریک، رتبه 3684را در بین دانشگاه های جهان و رتبه 101در بین دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور را به خوداختصاص داد.

دبیر هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تاکید کرد:  همچنین دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در این رتبه بندی توانست مقام اول را در بین واحد های دانشگاهی استان گیلان به خود اختصاص دهد.

رتبه بندی وبومتریک شاخصی است برای رتبه بندی وب سایتهای دانشگاه ها و مراکز علمی، آموزشی و تحقیقاتی دنیا که توسط آزمایشگاه سایبرمتریک(CINDOC) واحدی از انجمن ملی تحقیقات اسپانیا تهیه شده است.

استان گیلان جامعه دانشگاه آزاد اسلامی ذهن رتبه نخست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر