کد خبر: 654342 A

فرماندار رشت در آیین تجلیل از خبرنگاران :

فرماندار رشت گفت: ظرفیت رسانه ها همیشه کمک رسان مسئولان است که خودم همواره از این ظرفیت استفاده می‌کنم.

به گزارش ایلنا از رشت، سید محمدی احمدی در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان رشت که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: اگر مدیری به دور خودش دیوار بلند بکشد در واقع به خودش ظلم کرده و در مقابل رسانه هم باید در انعکاس اخبار رسالت‌اش را به درستی انجام دهد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در شرایط کنونی کشور باید ارتباط دو سویه داشته باشیم، گفت: اگر مدیری شفاف سازی نکند موفق نمی شود.

احمدی با بیان اینکه مدیران باید با تدبیر و خلاقیت مدیریت داشته و از بیان بعضی از مطالب خودداری کنند، افزود: امروز نقش رسانه از همه زمان‌ها بیشتر احساس می‌شود و باید از طریق مشورت با رسانه ها از این ظرفیت ها استفاده شود.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه از بدو ورودم به فرمانداری از همه اختیارات قوانین استفاده می کنم، یادآور شد: دلیل استفاده از این قوانین این است که همین قوانین چارچوب مدیریتی را برایم تعریف کرده است .

وی همچنین اضافه کرد: بنده در راستای اجرای برنامه‌های خود همواره خدا را در نظر گرفته و فقط در چارچوب قوانین وضع شده حرکت می کنم و برایم فرقی نمی کند که گروهی از حرکت ناراحت و یا خوشحال شوند.

احمدی با بیان اینکه تاکنون سندی در خصوص بدهکاری روابط عمومی فرمانداری به بنده ارائه نشده تاکید کرد : هر کدام از شما رسانه ها اگر سندی در خصوص بدهکاری روابط عمومی دارید به بنده تحویل دهید.

وی در ادامه به کثرت رسانه های گیلان و شهرستان رشت اشاره کرد و یادآور شد: این ظرفیت برای پیشرفت جمعیت استان گیلان بستر مناسبی را فراهم کرده که باید قدر آن را بدانیم.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه اگر کسی یا رسانه ای تماس بگیرد ولی من نتوانم جواب دهم، گفت: بعضی وقت ها باید شما محدودیت های فرماندار را در نظر بگیرید ولی اگر در جایی قصوری از سوی یک مدیر در راستای مطالبات مردم صورت گیرد باید جوابگو شود‌.

استان گیلان خلاقیت رسانه روابط عمومی فرماندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر