کد خبر: 652996 A

با صدور بیش از 900 مجوز در نیمه نخست سال

سازمان منطقه آزاد انزلی از ابتدای فروردین لغایت پایان تیرماه سال جاری در شاخص اقتصادی صدور مجوز فعالیت اقتصادی در قیاس با مدت مشابه سال گذشته این سازمان به رشد 27 درصدی دست یافته است.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، این سازمان از ابتدای فروردین لغایت پایان تیرماه سال جاری در شاخص اقتصادی صدور مجوز فعالیت اقتصادی در قیاس با مدت مشابه سال گذشته این سازمان به رشد 27 درصدی دست یافته است.

براین اساس ظرف چهار ماه گذشته تعداد مجوزهای فعالیت اقتصادی که در حوزه مدیریت بازرگانی معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان صادر شده به رقم 949 فقره مجوز بالغ شده که در برابر 750 مجوزی که در مدت مشابه سال گذشته برای فعالیت اقتصادی در محدوده منطقه آزاد انزلی صادر شد، بیانگر افزایش 27 درصدی است.

مجوزهای صادره از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی در این بازه زمانی با موضوعاتی همچون فعالیت‌های صنفی و خدماتی، تولیدی، خودرویی، فنی و مهندسی، خدمات شغلی، فعالیت کشاورزی، صادرات و واردات بوده که فعالان اقتصادی منطقه در چهارچوب قانون و به منظور بهره گیری از مزایا و معافیت های قانونی منطقه اقدام به اخذ آن از این سازمان می کنند.

 

 

 

رشد روابط عمومی و امور بین الملل شاخص مالیات منابع مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر