کد خبر: 652296 A

سخنگوی شورای اسلامی رشت خبر داد:

سخنگوی شورای اسلامی رشت گفت: تا کنون جلسات متعددی پیرامون انتخاب شهردار بین اعضای شورا به منظور بررسی سوابق کاندیداهای تصدی شهرداری رشت در حال انجام بوده و در تلاشیم تا بهترین فرد برای تصدی در این جایگاه انتخاب شود.

به گزارش ایلنا از رشت، فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه اولویت اصلی اعضای شورا در روزهای اخیر ، انتخاب شهردار رشت است گفت: تا کنون جلسات متعددی پیرامون انتخاب شهردار بین اعضای شورا به منظور بررسی سوابق کاندیداهای تصدی شهرداری رشت در حال انجام بوده و در تلاشیم تا اصلح‌ترین فرد برای تصدی در این جایگاه انتخاب شود.

وی به اولویت‌های انتخاب شهردار رشت اشاره کرد و گفت: از اولویت‌های مهم شهردار آینده رشت قانون مداری ، آشنایی به حوزه مدیریت شهری، تخصص و پاکدستی، داشتن توان اجرایی، اخلاق مداری، تعامل موثر با اعضای شورا و دستگاه‌های اجرایی است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه شهر رشت از ظرفیت‌های فراوانی برخوردار است بیان کرد:  فردی که برای نشستن بر روی صندلی شهردار رشت انتخاب می‌شود باید نسبت به ظرفیت‌های بالقوه شهر آگاهی داشته و با حفظ ثبات و آرامش حاکم بر مجموعه شهرداری در راستای تامین منافع شهر و شهروندان گام بردارد.
اخلاق شورای اسلامی شورای اسلامی شهر شهرداری شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر