کد خبر: 650865 A

عضو شورای شهر:

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به در پیش بودن روز خبرنگار گفت: شهرداری مطالبات اصحاب رسانه را در اولویت پرداخت ها قرار دهد.

به گزارش ایلنا از رشت، محمدحسن علیپور پیشاپیش فرارسیدن ۱۷ مرداد و روز خبرنگار را تبریک گفت و اظهار داشت: فعالان عرصه رسانه و صاحبان‌قلم نقش بسزایی در رشد و توسعه شهر و کشور دارند و از مدیران مربوطه انتظار دارم مراسمی شایسته  به مناسبت روز خبرنگار برگزار کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه خبرنگاران همواره بی چشمداشت در راه دفاع از حقوق کارگر تلاش کرده اند افزود: در طول سالیان گذشته اصحاب رسانه بارها با قلم خود در راستای دفاع از حق گام های موثری برداشته اند و همواره حامی کارگران بوده اند.
 
محمدحسن علیپور با تاکید بر اینکه باید قدردان زحمات خبرنگاران پرتلاش شهرذ رشت بود تصریح کرد: مدیران شان و جایگاه قلم و صاحبان قلم را در نظر داشته باشد.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: تحقق آرمان هایی چون شفاف سازی و مدیریت در اتاق شیشه ای جز با کمک اصحاب رسانه امکانپذیر نیست و حمایت از این قشر قدم برداشتن در راه مبارزه با فساد است و به همین دلیل امیدوارم لایحه طرح جامع پرداخت به رسانه ها هرچه سریع تر به نتیجه برسد.

 

اصحاب رسانه رسانه شورای اسلامی شهر شهرداری لایحه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر