کد خبر: 650554 A

در جلسه شورای شهر رشت انجام شد؛

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت گفت: طرح جامع پرداخت به رسانه‌ها در پنجاهمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت اعلام وصول شد و به صورت عادی جهت بررسی به کمیسیون‌های تخصصی شورا ارجاع شد.

به گزارش ایلنا از رشت، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت ضمن تشکر از حمایت‌های رئیس و اعضای شورا ابراز داشت: یقینا توجه و حمایت از اصحاب رسانه به عنوان اهرم های اطلاع رسانی خدمات مجموعه شورا و شهرداری به شهروندان اولویتی برای نمایندگان مردم در پارلمان شهری است و وصول این طرح در صحن علنی شاخصی مشخص برای این ادعاست.

سید پیام جعفری نیا اظهار داشت: بعد از جلسات متعدد با اصحاب رسانه رشت، رئیس مطبوعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای شهر تهران، ریاست ارتباط با رسانه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، همفکری و تعامل با مشاورین متخصص در حوزه های مرتبط، طرحی مطابق با نیازها و اولویت های شورا و شهرداری با نگاهی حمایتی از رسانه ها تدوین و جهت اعلام نظر کارشناسی اعضا به شورای شهر تقدیم شد.
 
وی اهداف این طرح را حفظ و ارتقا ارتباط صحیح با رسانه ها، اهمیت و نقش اساسی رسانه ها به عنوان یک ساختار اطلاع‌رسانی در شهر، ایجاد یک شبکه هماهنگ اطلاع رسانی متشکل از سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مکتوب به صورت موازی در راستای اهداف شورا و شهرداری رشت، اهمیت شفاف سازی و لزوم پرداخت های نظام مند به رسانه ها برشمرد.
 
در نهایت این طرح در پنجاهمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت اعلام وصول و به صورت عادی جهت بررسی به کمیسیون های تخصصی شورا ارجاع شد.
رسانه روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شهرداری تهران لایحه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر