کد خبر: 650476 A

معاون فرمانداری تالش:

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تالش بیان کرد: دستگاه های اجرایی موظف به اجرای مصوبات هستند.

به گزارش ایلنا از تالش، جلسه ساماندهی امور اماکن و معابر عمومی به ریاست ایرج شاهی معاون امور عمرانی فرماندار تالش و اعضای ذیربط  عصر امروز در سالن فرمانداری تالش برگزار شد.

ایرج شاهی با بیان اینکه افراد ناتوان،معلولین و جانبازان عزیز در بخش های مختلف شهرستان ما ساکن و فعال هستند و بایستی از حقوق اولیه رفت و آمد برخوردار باشند اظهار کرد: حق این عزیزان است که در بستری مناسب و فضایی مطمئن به فعالیت های روزمره و بعضا حرفه ای خود مشغول باشند و مسلما فراهم نمودن این بستر مناسب وظیفه ماست.

معاون عمرانی فرماندار تالش با اشاره به اینکه شهرداری ها و اداره بهزیستی بیش از همه دستگاه ها موظف به ساماندهی معابر و اماکن برای این افراد هستند افزود: درست است که نقش این دوسازمان در پرداختن به موضوع مذکور پر رنگ تر بروز میکند اما واقعیت این است که تمامی دستگاه های اداری بایستی بطور مجزا نقش خود را در این مناسب سازی در حد توان به عرصه عمل برسانند.

وی گفت: انتظار ما این است که دستگاه های اجرایی خود پیگیر انجام مصوبات مربوط به موضوع باشند و در صورت بروز مشکلات جانبی،فرمانداری نیز در ادامه کمک یار این دستگاه ها خواهد بود اما وظیفه اصلی بر دوش شخص مدیران و  دستگاه های اجرایی است.‌

 

بهزیستی تالش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر