کد خبر: 645801 A

آیین اختتامیه هشتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های کشور با تقدیر از ٢٨ برگزیده این جشنواره، روز پنجشنبه همزمان با پنجمین روز از دهه کرامت در استان گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بیان کرد: هشتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها از سری برنامه‌های شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) است که به میزبانی استان گیلان برگزار می‌شود.

فیروز فاضلی یادآور شد: اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی، ادبی و مذهبی مرتبط با سیره اهل بیت(ع) بویژه حضرت امام رضا(ع) و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار حوزه فرهنگ رضوی و کمک به انتشار گسترده‌تر این عرصه معنوی از اهداف برگزاری جشنواره مذکور است.

وی با اشاره به ارسال ١٥١٩ اثر از ٣٠ استان کشور به دبیرخانه این جشنواره، تصریح کرد: این آثار در هفت رشته بخش اصلی شامل «تیتر»، «سرمقاله و یادداشت»، «خبر»، «گزارش»، «مصاحبه»، «مقاله» و «عکس»؛ بخش‌های «آثار رادیویی و تلویزیونی»، «شعر رضوی» و بخش ویژه «گرافیک رضوی در رسانه‌ها» ارسال شد.

به گفته فاضلی؛ آیین اختتامیه هشتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها، ساعت ١٠ صبح پنج‌شنبه ٢٨ تیرماه جاری در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا(ص) رشت برگزار می‌شود.

دبیر جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های کشور ادامه داد: ٢٨ برگزیده بخش‌های مختلف این جشنواره، به همراه مدیران مسئول رسانه‌های فعال در امر اطلاع‌رسانی جشنواره در این مراسم تقدیر خواهند شد.

بر اساس این گزارش؛ هشتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های کشور از سری برنامه‌های شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) برگزار می‌شود. 

 

استان کشور استان گیلان ترویج فرهنگ رسانه گرافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر