کد خبر: 645798 A

فرماندار آستارا خبر داد ؛

فرماندار آستارا از ایجاد فرودگاه ساحلی پروازهای تفریحی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از آستارا، یونس رنجکش در حاشیه بازدید میدانی جانمایی فضای فرودگاه ساحلی پروازهای تفریحی در ساحل آستارا گفت: اجرای این طرح پس از موافقت دستگاه های مسئول از ابعاد مختلف انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: استفاده از ظرفیت‌های گردشگری به ویژه در زمینه پروازهای تفریحی با توجه به جاذبه‌های طبیعی آستارا می‌تواند نقش مهمی در توسعه اقتصاد گردشگری و پویایی این صنعت در آستارا داشته باشد.

وی اضافه کرد: با توجه به حضور سرمایه‌گذاران در این زمینه طرحی برای ایجاد فرودگاه های ساحلی پروازهای تفریحی به فرمانداری ارسال و اکنون در حال جانمایی و دریافت مجوزهای لازم هستیم.

وی یادآور شد: باید تلاش کنیم از ظرفیت گردشگری این شهرستان بهره‌مندی لازم برده شود زیرا تنها راه توسعه آستارا در کنار ارائه خدمات تجاری اجرای طرح های گردشگری در حوزه های مختلف است.

فرماندار آستارا افزود: هم اکنون طرح های گردشگری مختلفی از بوم گردی تا ساخت شناگاه های مدرن ساحلی و احیای آبگیرهای طبیعی و آبشارهای منطقه و همچنین پروازهای تفریحی در آستارا در حال پیگیری اجرا و تکمیل شدن است.

وی ادامه داد: آماده استقبال از طرح‌های سرمایه گذاران در حوزه های مختلف با توجه به ظرفیت های آستارا هستیم و تسهیلات و حمایت های لازم انجام می ‌گیرد.

 

 

 

 

استفاده از ظرفیت سرمایه فرماندار فرودگاه برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر