کد خبر: 641092 A

اکبر خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از نشت یابی بیش از 7 هزار و 100کیلومتر از شبکه و خطوط تغذیه گاز در سه ماه اول سال جاری در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیان کرد: این نشت‌یابی‌ها در 17 شهر استان انجام شده که معادل 29 درصد کل خطوط گاز در استان است.

وی با اعلام اینکه میزان نشت‌یابی در بهار امسال یک رکورد محسوب می‌شود، گفت: شرکت گاز تمام تلاش خود را برای تأمین امنیت تأسیسات و تجهیزات خود انجام می‌دهد و در همین راستا علاوه بر نشت یابی از شبکه‌ها، بیش از 172 هزار انشعاب و 57 ایستگاه گاز را در سه ماه اول امسال مورد بازرسی و نشت‌یابی قرار داده است.

 اکبر با اشاره به گسترش شبکه گازرسانی، بر ضرورت توجه بیشتر و بازرسی دقیق تر از شبکه تغذیه و توزیع گاز به منظور اجتناب از بروز هرگونه حادثه ناگوار و انتقال مطمئن گاز به مشترکین عزیز تاکید کرد.

مدیرعامل گاز گیلان در پایان اظهار داشت: این شرکت مسئول تأمین امنیت تأسیسات گاز تا درب منازل مشترکان است و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تجهیزات گازی مانند بخاری، پکیج، اجاق گاز، آبگرمکن و... در داخل خانه‌ها ندارد پس مشترکان گرامی باید با رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل گازسوز استاندارد سبب افزایش سطح ایمنی مصرف گاز در منازل خود شوند.

استان گیلان گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر