کد خبر: 639870 A

سرپرست فرمانداری رودسر تاکید کرد:

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به گردشگر پذیر بودن منطقه و حجم عظیم تردد خودروها و موتور سیکلت‌ها در مناطق روستایی بر ضرورت نصب دوربین‌های مدار بسته با هدف جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی تأکید کرد .

به گزارش ایلنا از رودسر، علی وارسته بهدانی در نشست شورای ترافیک شهرستان رودسر بیان کرد : شرایط ایجاب می‌کند گام‌های موثر و سازنده ای برای برون رفت از وضعیت موجود در مناطق روستایی ایجاد شود تا نگرانی ها به حداقل ممکن کاهش یابد

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به گردشگر پذیر بودن منطقه و حجم عظیم تردد خودروها و موتور سیکلت ها در مناطق روستایی بر ضرورت نصب دوربین های مدار بسته با هدف جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی تأکید کرد .

1

وی در ادامه سخنان خود برضرورت شتاب بخشی در روند ساخت پل صیدر محله شهر رودسر تأکید کرد و اظهار کرد : با توجه به حجم تردد خودروها که چندین منطقه را به یکدیگر متصل می سازد شایسته است اقدامات موثرتری برای ساخت این پل صورت گیرد .

وی با بیان اینکه این پروزه تا دوماه دیگر روی خط ترافیک خواهد رفت از شهرداری خواست در مدت زمان مدت تعیین شده پروژه مذکور تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد .

فرماندار رودسر همچنین به وضعیت ایستگاه بازرسی گلوگاه چابکسر اشاره و اضافه کرد : اینکه همچنان این ایستگاه به صورت سنتی اعمال می شود پذیرفتنی نیست و معتقدم باید امکانات و تجهیزات بروز در منطقه مستقر شود .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وقوع بیش از یکصد فقره تصادفات منجر به جرح در سه ماهه نخست امسال در شهرستان افزود : در نتیجه این تصادفات 9 نفر جان خود را از دست دادند .

به گفته وی، 77 درصد آمار تصادفات را عابرین و موتور سیکلت سواران در این شهرستان تشکیل می دهند که این بسیار نگران کننده است .

ترافیک دوربین شهرداری فرماندار رودسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر