کد خبر: 636266 A

سالاری در دیدار با مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه کشور:

استاندار گیلان با بیان اینکه همواره شاهد حضور گردشگران از دورترین نقاط کشور به استان هستیم، گفت: انتظار این است ضمن اهمیت حفظ کیفیت در ارائه خدمات دهی به مسافران و گردشگران، عایدات ناشی از خدمات دهی به گردشگران نصیب مردم استان شود.

به گزارش ایلنا از رشت،‌مصطفی سالاری دردیدار با مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره ای رفاه کشور ، بر لزوم جامعیت داشتن طرح های خدماتی تاکید کرد و گفت: زمانی اجرای پروژه راه‌اندازی فروشگاه های زنجیره‌ای رفاه حائز اهمیت و ارزش می شود که حداقل شاهد راه اندازی ۳۰۰ الی ۴۰۰ شعبه از آن در سراسر استان هستیم.

استاندار گیلان به توافقات صورت گرفته با اداره راهداری استان اشاره و خاطرنشان کرد: می‌توانیم از ظرفیت وجود مجتمع‌های خدماتی بین راهی سرتاسر استان  و از وجود شعب فروشگاه های زنجیره ای رفاه بهره ببریم.

نماینده عالی دولت در استان، استاندارد سازی بسته بندی برنج گیلان را به عنوان طرح پیشنهادی مهمی که در دستور کار قرار دارد، قلمداد و تصریح کرد: در این خصوص پیگیر اجرایی شدن طرح هستیم.

سالاری در‌ پایان سخنانش به سایر محصولات تولیدی استان نظیر کیک و کلوچه اشاره کرد و گفت: دیدگاه ما منطبق بر توسعه همه جانبه استان است و در این خصوص از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.

 

برنج فروشگاه های زنجیره ای گردشگری مسافران استاندارد سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر