کد خبر: 634917 A

مدیرعامل گاز گیلان خبر داد:

مدیرعامل گاز گیلان گفت: با هدف ارائه خدمات بهتر به مشترکین، 10 شهر کوهستانی استان(در فاز اول) مجهز به خودروی دو دیفرانسیل شده اند.

به گزارش ایلنا از رشت، حسین اکبر مدیر عامل گاز گیلان گفت: بسیاری از راه‌های روستایی گیلان کوهستانی و صعب العبور است که در چند سال گذشته از نعمت گاز بهره مند شده اند و خدمت رسانی به این مناطق بخصوص در فصل سرد سال همواره با مشکل مواجه است لذا تجهیز ناوگان امداد شرکت گاز امری ضروری است.

مدیرعامل گاز گیلان افزود: در همین راستا و با هماهنگی های بعمل آمده با شرکت‌های پیمانکاری، ناوگان امداد 10 شهر فومن، ماسال، شفت، تالش، اطاقور، رانکوه، رحیم آباد، رودبار، رستم آباد و دیلمان در فاز اول مجهز به خودروی دودیفرانسیل شدند.

وی اظهار داشت: تامین این خودروها سبب می‌شود تا عملیات امداد و خدمات رسانی که رسالت اصلی واحد بهره برداری است به بهترین شکل ممکن به انجام برسد و این مهم در راستای افزایش رضایتمندی مردم و مشترکین عزیز در استان صورت گرفته است.

 اکبر اظهار داشت: عملیات توسعه ای گاز در استان به مراحل پایانی خود نزدیک شده است و این شرکت در جهت افزایش سطح رضایتمندی مشترکین علاوه بر اجرای این پروژه، پروژه های کیفی دیگری از قبیل پروژه قرائت و چاپ همزمان صورتحساب گاز، مکانیزه کردن مرکز پیام، راه اندازی خط تلفنی 3415 برای پرداخت صورتحساب گاز و اپلیکیشن خدمات الکترونیک گاز گیلان را به اجرا رسانده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان از تجهیز تدریجی سایر شهرها به خودروهای دو دیفرانسیل در فاز بعدی خبر داد.

استان گیلان الکترونیک خدمات رسانی خدمت رسانی گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر