کد خبر: 615084 A

علوی خبر داد:

سید امیرحسین علوی با اشاره به دیدار حساس عصر امروز تیم های سپیدرود و فولاد خوزستان از اهدای سکه بهار آزادی به گلزنان و بهترین بازیکن سپیدرود خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه سپیدرود یک ظرفیت کم نظیر اجتماعی است تصریح کرد: هرچند بازیکنان سپیدرود اثبات کرده اند که در سخت ترین شرایط برای موفقیت تیمشان جانفشانی می کنند اما برای قدردانی از این عزیزان و ایجاد انگیزه روحی تصمیم داریم از هریک از گلزنان امروز سپیدرود و همچنین بهترین بازیکن این تیم در دیدار با فولاد با اهدای سکه قدردانی کنیم.

علوی با تاکید بر ضرورت تداوم حمایت ها از این تیم ریشه دار و محبوب گیلانی خاطر نشان کرد: شورای اسلامی و شهرداری رشت سپیدرود را بخش مهمی از زندگی، فرهنگ و هویت این استان می داند و نگاهی فراتر از یک تیم فوتبال به این تیم دارد.

وی با بیان اینکه در آینده حمایت های بیشتری نیز از این تیم صورت خواهد گرفت اظهار داشت: امسال به لطف حضور پرشور هواداران، تلاش و غیرت بازیکنان، تدابیر کادر فنی و از خود گذشتگی های کادر مدیریتی این تیم پرهوادار در لیگ برتر ماندگار شده است و ان شاء الله در بازی عصر امروز تداوم حضور سپیدرود قطعی خواهد شد.

سید امیرحسین علوی در پایان گفت: امیدوارم در سال های آتی با تقویت نقاط ضعف، تثبیت شرایط مالی و تداوم حمایت های هواداران و توجه ویژه دستگاه های مختلف این تیم به سمت کسب نتایج ایده آل هواداران گام بردارد.

 

فولاد خوزستان لیگ برتر شهرداری رشت سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر