کد خبر: 609415 A

مدیر عامل گاز گیلان مطرح کرد:

مدیرعامل گاز گیلان با اعلام اینکه شرکت گاز استان گیلان متعهد به اجرای الزامات پدافند غیرعامل است، اظهار داشت: الزامات و دستورالعمل‌های پدافند غیرعامل باید بصورت ملی و نه به شکل جزیره ای انجام گیرد.

به گزارش ایلنا از رشت، امیر مرادی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری گیلان و هیات همراه با حضور در شرکت گاز با حسین اکبر مدیرعامل گاز گیلان دیدار کردند.

در این دیدار حسین اکبر ضمن عرض خوشامد و تبریک سال نو بر اهمیت مقوله دفاع غیرنظامی و پدافند غیرعامل تاکید و اشاعه این مبحث را در سطح جامعه و دستگاه های اجرایی امری ضروری دانست.

وی با اعلام این موضوع که شرکت گاز استان گیلان متعهد به اجرای الزامات پدافند غیرعامل است، اظهار داشت: الزامات و دستورالعمل های پدافند غیرعامل باید به صورت ملی و نه به شکل جزیره ای انجام گیرد.

مدیرعامل گاز گیلان در پایان از لحاظ شدن دستورالعمل های ایمنی و پدافند غیرعامل در پروژه ها و فعالیت های جاری شرکت خبر داد و عنوان کرد: افتتاح مرکز دیسپچینگ گاز گیلان سبب گسترش اهرم نظارتی شرکت خواهد شد.

در این دیدار امیر مرادی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری گیلان ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در زمینه ایمنی و پدافند غیرعامل، گاز گیلان را یکی از دستگاه های اجرایی برتر در این حوزه عنوان کرد.

وی اظهار داشت: اداره کل پدافند غیرعامل در سال های گذشته در زمینه های جدیدی از قبیل، اهداف زیستی، نجوم، رباتیک،کشاورزی و GIS ورود کرده است  که موفقیت در این عرصه ها مستلزم همراهی و تلاش همه سازمان ها و نهادهای اجرایی در استان است.

استان گیلان سال نو کشاورزی گاز هیئت همراه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر