کد خبر: 606652 A

فرماندار رودسر خبر داد:

سرپرست فرمانداری رودسر از پذیرش بیشترین مسافرین نوروزی رودسر در شهر چابکسر خبر داد.

به گزارش ایلنا از رودسر، علی وارسته بهدانی گفت: تاکنون ۳۷۹ هزار مسافر نوروزی در اقامتگاهها و مراکز اسکان شهرستان پذیرش شدند.

وی افزود: تاکنون ۳۷۹ هزار مسافر نوروزی در قالب۱۰۷ هزار و ۸۰۰خانوار در اقامتگاه‌ها و مراکز اسکان شهرستان پذیرش شدند.

وارسته ادامه داد: از ۲۸ اسفند تا شب گذشته تعداد  ۲ هزار از میهمانان فرهنگی در پایگاه‌های اسکان آموزش و پرورش شهرستان مورد پذیرش قرار گرفته‌اند. 

وی با بیان اینکه ۴ مرکز پذیرش در قالب مراکز اسکان دائمی در شهرستان پذیرش مسافران فرهنگی را به عهده دارند عنوان کرد: به تعداد 48 مدرسه با 240 اتاق در مراکز اسکان موقت مسافران نوروزی را می‌پذیرند.

سرپرست فرمانداری رودسر تصریح کرد:با برنامه ریزی ستاد تسهیلات و خدمات سفر مسافران نوروزی دغدغه ای برای اقامت و اسکان نخواهند داشت.

وی افزود: تعداد  ۷۰ هتل ؛ هتل آپارتمان و مسافرکاشانه نیز آماده سرویس‌دهی به مسافران نوروزی هستند که امیدوارم با وجود امکانات رفاهی، تفریحی و گردشگری شاهد رشد حضور گردشگران در شهرستان رودسر باشیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر بابیان این مطلب که بیشترین پذیرش مسافر در شهر چابکسر صورت گرفته است افزود: بخشداران باید نسبت به حضور و ماندگاری مسافران نوروزی با وجود طرح‌های گردشگری و بوم گردی نهایت تلاش خود را به کار گیرند تا رضایتمندی مسافران تامین شود.

آموزش و پرورش شهرستان مدرسه مسافران مسافران نوروزی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر