کد خبر: 598693 A

سید امیر حسین علوی مطرح کرد:

رئیس شورای‌شهر رشت گفت: تفاهم‌نامه مشترک همکاری ما بین شورا، شهرداری، آموزش و پرورش و سازمان ورزش و جوانان رشت منعقد شود.

به گزارش ایلنا از رشت، سید امیر حسین علوی با ابراز خرسندی از حضور مدیران امور تربیتی اداره کل آموزش و پرورش گیلان در ساختمان شورای اسلامی رشت اظهار کرد: امروزه نگاه مدیران به سمت و سوی همکاری و ایجاد تعامل در حرکت است و شورای اسلامی رشت از این مهم استقبال می کند.

وی افزود: ما می توانیم در قالب برنامه‌های مشترک و هماهنگ،  اهداف مورد نظر را محقق کنیم و شهردار مدرسه از جمله مباحثی است که باید مورد تاکید و توجه واقع شود.

علوی با اشاره به اینکه پیگیر بحث شهردار مدرسه هستیم بیان کرد: با رایزنی‌های انجام شده پیگیر موضوع شهردار مدرسه از طریق اتحادیه‌های دانش‌آموزی هستیم و در این راستا مباحثی از جمله بوفه سلامت ، انجمن روانشناسان و... نیز مورد توجه است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه دانش‌آموزان رشت با استعداد هستند، گفت: بحث شناسایی و احیای زمین‌های ورزشی محلات از جمله موضوعاتی است که شورای‌شهر رشت درصدد انجام آن است و با تعامل ایجاد شده ما بین شورا، شهرداری ، آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان رشت خدمات بهتری به شهروندان ارائه می شود.

وی با اشاره به اجرای طرح شورایاری در محلات رشت تصریح کرد: در حال حاضر باید تمام تلاش‌مان را در راستای ایجاد فضای امید و پیشرفت در جامعه به کار گرفته و یقینا دانش آموزان در تحقق این مهم بسیار تاثیرگذارند.

آموزش و پرورش شورای شهر رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر