کد خبر: 596730 A

جمشیدنژاد مطرح کرد:

معاون استاندار گیلان گفت: باید انصاف را در رفتار خود به‌عنوان کسانی که متولیان امر هستیم رعایت کنیم.

به گزارش ایلنا از رشت،  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در نشست با فرمانداران استان گیلان گفت: با بیان اینکه در شروع هرکاری انتظار بر این است تا نوع اولویت و شیوه انجام کار مورد انتظار تبیین شود، افزود: اصل وحدت فرماندهی و تعریف درست خواسته از جمله نکات مهمی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

علی اصغر جمشیدنژاد با بیان اینکه تغییرات در جهان به صورت فشرده و پرشتاب در حال طی مسیر است افزود: ما  کشوری هستیم که  در حال‌ گذار بوده و احساس تغییر در آن محسوس‌تر است و باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا نوع فعالیت به شکلی باشد تا این گذار به درستی طی شود و در جهت تحقق این مهم در درجه اول نیازمند اعتمادسازی هستیم.

وی با بیان اینکه هیچ مسئولی نمی‌تواند موفق باشد مگر اعتماد متقابل میان خود و جامعه به وجود آورد، افزود: فرمانداران به‌عنوان نماینده عالی دولت برای ایجاد اعتماد می‌بایست رویکرد صادقانه و سالمی داشته باشند. برای اعتمادسازی باید مردم این احساس را داشته باشند که هر آنچه را که از کلام، فکر، اندیشه، رفتار و اعمال مسئولین جاری می‌شود چیزی جزصداقت نیست.

وی ضمن تاکید بر برقراری رابطه با محبت  میان مسئولان و مردم واحساس مسئولیت نسبت به تمامی افراد جامعه بر ضرورت حمایت فرمانداران از مواضع دولت تأکید کرد و افزود: ما نماینده دولت هستیم و باید ابتدا سیاست‌های ان برای ما تبدیل به باور شود تا بتوانیم از این باورها حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه چنین برداشتی که همگان باید به مانند ما فکر کنند خطا است، افزود: باید در عملکردهایمان انصاف را داشته باشیم. در برداشت‌های خود باید بپذیریم، افراد دیگری وجود دارد که همانند ما فکر نمی‌کنند و باید برای آنها احترام قائل شویم پس باید انصاف را در رفتار خود به عنوان کسانی که متولیان امر هستیم رعایت کنیم.

استان گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر