کد خبر: 596530 A

به مناسبت هفته سلامت مردان برگزار شد؛

به پیشنهاد فرماندار رودسر ورزش صبحگاهی کارمندان برای اولین بار در سطح گیلان با محوریت سلامت مردان در جامعه صبح امروز در پارک ملت رودسر برگزار شد.

به گزارش ایلنا از رودسر، علی وارسته صبح امروز در حاشیه برگزاری ورزش صبحگاهی کارمندان ادارات شهرستان با اشاره به فرارسیدن هفته سلامت مردان و وضعیت نامناسب سلامت جسمی مردان در جامعه گفت: افراد پرمشغله جامعه اصولا بنا به وقت کاری‌شان توجهی به سلامتی خود ندارند و متاسفانه این امر باعث شده با توجه به آمار کشور ۹۰ درصد مردان از بیماری‌های مختلف در رنج باشند.

سرپرست فرمانداری رودسر گفت: هر ساله اول تا هفتم اسفند را با نام هفته سلامت مردان نامگذاری می‌کنند و به این مناسبت با حضور کارکنان و مسئولان ادارات شهرستان رودسر برنامه ورزش صبحگاهی در پارک شهر برگزار شد.

وی افزود : در این برنامه ورزشی تست های پزشکی از سوی شبکه بهداشت بصورت رایگان انجام شد .

وارسته هدف از برگزاری این برنامه را اهمیت بخشی کارکنان و مسیولان ادارات و همچنین اقشار مختلف جامعه دانست و افزود : امیدوارم این اقدام تلنگری برای برنامه ریزی مداوم مردان در امر ورزش و سلامتی جسمی باشد .

گفتنی است این برنامه برای اولین بار در سطح گیلان با محوریت سلامت مردان در جامعه ساعت ۶ صبح در پارک ملت رودسر با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان و کارکنان ادارات برگزار شد.

سلامت مردان فرماندار مردان ملت هفته سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر