کد خبر: 578504 A

با قصه«یک مشت، نیم مشت»؛

عضو نوجوان مرکز فرهنگی هنری صومعه‌سرا، به عنوان برگزیده بیستمین جشنواره قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور معرفی شد.

به گزارش ایلنا از رشت، روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان گفت: هیات داوران بخش نوجوان، اسامی آثار برگزیده و قابل تقدیر بیستمین جشنواره بین المللی قصه‌گویی را اعلام‌کرد.

بنابر این گزارش، سید علی کاشفی خوانساری، علی خانجانی و مژگان خلیل پور پس از بررسی 48 اثر راه‌یافته به مرحله‌ منطقه‌ای این جشنواره، 10 اثر را به عنوان برگزیده معرفی‌کردند و سه اثر را شایسته تقدیر دانستند.

برهمین اساس «فاطمه نوایی» از مرکز فرهنگی هنری صومعه‌سرا، با قصه «یک مشت، نیم مشت» در جمع برگزیدگانی جای‌گرفت که از 1 تا 5 بهمن ماه درمرکز فرهنگی هنری کانون برای مخاطبان قصه‌ خواهند گفت و درمراسم پایانی جوایز خود را دریافت می‌کنند.

شایان ذکر است، در مسیر برگزاری جشنواره قصه‌گویی استانی، کانون گیلان شاهد برپایی کارگاه‌های آموزشی در سطح استان و مراکز فرهنگی هنری بود.

برگزاری جشنواره‌های قصه‌گویی در مراکز فرهنگی هنری با شرکت بیش از 115 عضو نوجوان و معرفی 53 قصه‌گو به دبیرخانه استانی از دیگر برنامه‌ها محسوب‌ می شد که با انتخاب 44 قصه‌گوی نوجوان  برای حضور در جشنواره استانی و معرفی 2 عضو برگزیده کانون گیلان به دبیرخانه مرکزی بیستمین جشنواره قصه‌گویی کانون همراه‌ شد.

گفتنی است داوری بخش استانی جشنواره قصه‌گویی را صغری قامتی مقدم، ساحره پورشاهماری و نیکی قبادی، به ترتیب، کارشناس، مربی مسول و مربی فرهنگی کانون استان گیلان برعهده داشتند.

استان گیلان جشنواره بین المللی روابط عمومی فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر