کد خبر: 578490 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان از حضور واحدهای صنایع کوچک در نمایشگاه صنایع غذایی و ماشین‌آلات وابسته خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، نمایشگاه صنایع غذایی و ماشین‌آلات وابسته، با حضور قریب به 40 واحد تولیدی و بازرگانی از استان‌های گیلان، تهران، البرز، قزوین و فارس در فضایی با چهار هزار مترمربع برگزار شد و آخرین دستاوردها و اقدامات خود را به نمایش عموم گذاشته‌اند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : در بین غرفه‌ها چندین شرکت و گروه تبلیغاتی خودنمایی می‌کنند که ماموت، یکی از شرکت‌های وابسته به صنایع غذایی از نمونه‌های آن است ، همچنین برندهای داخلی و گیلانی همچون کامپوره گوشتین خزر، آرمی چی و غیره حضور دارند که می‌توانند نقش به سزایی را در ارتقای سطح تولید و کیفیت خدمات داشته باشد.

وی افزود: از جنبه‌های دیگر نمایشگاه حضور تنها نماینده خارجی، شرکت پروماتیک از کشور ترکیه است که در حوزه چاپ فعالیت می‌کند.

شهیدی به بیان نقش و جایگاه صنایع کوچک و برگزاری نمایشگاه ها پرداخت و گفت : در دهه‌های اخیر رشد و گسترش صنایع کوچک و متوسط در استراتژی توسعه صنعتی‌کشورها از جایگاه خاصی برخوردار شده‌ است و عامل مهمی در توسعه اقتصادی هستند ، چرا که این صنایع با کارآفرینی، نوآوری و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، بر رشد اقتصادی اثر ‌گذارند.

وی یکی از دغدغه های صاحبان صنایع را نبود بازار مناسب داخلی و خارجی دانست و گفت : برگزاری نمایشگاه ها و حضور در آنها می تواند تاثیر بسزایی در رفع این دغدغه و تبلیغات مناسبی در جهت کسب بازار و فروش محصولات صنعتگران داشته باشد .

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌گیلان نقش نمایشگاه ها را در زمینه توسعه تجارت راهگشا دانست و گفت : به هر حال نمایشگاه‌ها در جهت توسعه و شکوفایی اقتصاد کشور خصوصا در شرایط دشوار محدودیت‌های تجاری می‌تواند محلی برای آشنایی با دستاوردها و توانمندی کشور باشد و در زمینه توسعه تجارت خصوصا توسعه صادرات راهگشا بوده و در زمینه اقتصاد مقاومتی و ارائه ظرفیت‌ها مفید باشند.

اقتصاد مقاومتی تبلیغات صنایع غذایی صنایع کوچک نمایشگاه ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر